May holiday! buy sth new for you! Extra -30% na ubrania dla Renee girls club z kodem: HOT

ETAP 1

Projektowanie + malowanie biblioteczki
Zaczynamy projektowanie! Postanowiliśmy wyremontować pomieszczenia, które wymagały największej zmiany. Chcemy, by standard tych pokoi był wyższy i bardziej dostępny. Jakich? Pralnio-suszarnia, świetlica oraz kuchnia. To te przestrzenie, w których najczęściej przebywają dzieci i ich Mamy oraz Kobiety w ciąży, by móc się integrować i dochodzić do siebie po ciężkich przeżyciach. To tutaj dzieci się bawią, Mamy rozmawiają i dzielą się doświadczeniami. I co ważne, pomagają sobie nawzajem. Nasza Reneegirls Magda Swat wybierała wszystkie potrzebne elementy do stworzenia nowych przestrzeni. 
W tym roku chcieliśmy zrobić coś więcej! Wraz z naszą Ambasadorką Magdą Swat włożyliśmy mnóstwo serca, by powstało coś wyjątkowego i jedynego w swoim rodzaju. Powstała specjalna Biblioteczka Renee, na której są książki przekazane przez Was!Jaki był proces przygotowań? Obejrzyjcie video!

ETAP 2

REMONT
3,2,1...Start! Nasza ekipa zaczęła prace. Nie ukrywamy, że przed nami duże wyzwanie, które trwa! Zaczęliśmy od pakowania wszystkich rzeczy znajdujących się w pomieszczeniach, a uwierzcie nam  - było tego bardzo dużo.
Prace w pralni i łazience trwają, w świetlicy już widać nowe kolory ścian. Tu na pewno będzie pięknie. Efekt końcowy już niebawem! Nie możemy doczekać się, aż pokażemy Wam pełne metamorfozy pomieszczeń. Tymczasem zobaczcie video, w którym praca wre!

ETAP 3

SPECIAL DAY
W ramach naszej akcji Renee Pomaga nasze Reneegirls poprowadziły warsztaty. Jednak były one trochę inne niż w zeszłym roku, bo... odbyły się on-line! Jak zawsze, nasze Reneegirls okazały się niezawodne i poprowadziły warsztaty profesjonalnie! Marta SuperStyler i Magda Swat opowiedziały o pielęgnacji twarzy i ciała. Pedagogiczne podejście Magdy można było dostrzec, gdy bawiła się z dziećmi, którym sprawiło to dużo radości. Wiele uśmiechów podczas kreatywnych zabaw to dla nas wszystkich bezcenne wspomnienie. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych! 

ETAP 4

FINAŁ
Mamy to! Wielki finał oddania pomieszczeń po remoncie. Przeprowadziliśmy również wywiad z Panią Alicją Roszkowską, która jest Kierownikiem Ośrodka. 
A remont? Efekt remontu przerósł nasze najśmielsze oczekiwania (i nie tylko nasze!). Wszystkie planowane pomieszczenia zostały wyremontowane. Nowe meble, kolory i wyposażenie- wszystko lśni. Najważniejsze jest dla nas to, że od teraz Kobiety, dzieci i przyszłe Mamy będą mieszkały w warunkach, które na pewno lepiej pozwolą im się zaaklimatyzować w nowym miejscu i będą mogły być przygotowywane do dalszego, dorosłego życia. Jesteśmy niezmiernie dumni, że kolejna akcja okazała się Sukcesem przez duże "S"! Już nie możemy doczekać się kolejnych akcji, które płyną prosto z serca, by innym żyło się lepiej. Zobaczcie same!
Zostaw wiadomość