#ReneePomaga – Pierwsza wizyta w Olsztynie

Pamiętacie, jak w zeszłym roku pomagaliśmy w Domu Samotnej Matki w Łodzi? Tym razem wraz z naszymi Reneegirls chcemy odmienić życie Kobiet i ich dzieci w Ośrodku Wsparcia dla Matek z Dziećmi Małoletnimi i Kobiet w Ciąży w Olsztynie. To miejsce szczególne – całodobowy ośrodek wspierający kobiety będące w trudnej sytuacji życiowej. Przebywające tam kobiety są uczone samodzielności i umiejętności wychowawczych, są przygotowywane do codziennego życia społecznego i zawodowego. Pani Kierownik oprowadziła nas po ośrodku, opowiedziała gdzie i w jakich warunkach mieszkają Kobiety, które są już Mami lub nimi niedługo zostaną. 

W tym trudnym dla wszystkich czasie nie spoczęliśmy na laurach. Mimo obostrzeń związanych z COVID zdecydowaliśmy się pomagać, bo naprawdę warto!  

Przed całym teamem Renee mnóstwo pracy w czasach, które wymagają kreatywności i nieszablonowego podejścia. Jeśli chcecie zobaczyć jak sobie z tym radzimy (bo na remont mamy zaledwie kilka dni) i co przygotowaliśmy podopiecznym ośrodka, to śledźcie naszą akcję! 
Oglądajcie poszczególne etapy, bo w akcję zaangażowane są też nasze Reneegirls. Bądźcie na bieżąco i trzymajcie kciuki ❤️