Szaleństwo zakupów! ★-25% na wszystko z kodem ALL25! lub ★-50% NA WYBRANE PRODUKTY! ➞ Śpiesz się!
Więcej kategorii
Filtruj
  • Cena: -
Cena
Wybierz:
Rozmiary
Wybierz:
Kolor
Wybierz:
Materiał
Wybierz:
Ocieplenie
Wybierz:
Obcas
Wybierz:
Rodzaj obcasa
Wybierz:
Zobacz więcej filtrów
204 produkty
  • Strona z 3

Wybrane specjalnie dla Ciebie

Traperki

Traperki

Z naszymi traperkami odczarujesz zimę. Miesiące, które kojarzą Ci się z mrozem, zaspami i pluchą, wcale nie muszą oznaczać rezygnacji ze spacerów czy innych form aktywności na zewnątrz. Kiedy uzupełnisz swoją szafę o masywne i ciepłe traperki, przekonasz się, że nawet w najchłodniejsze dni możesz poruszać się tanecznym krokiem.

Traperki to świetny wybór nie tylko na wycieczki za miasto. Choć w trudniejszych warunkach pozytywnie zaliczą wszystkie testy wytrzymałościowe, to jednak doskonale wyglądają również w stylizacjach miejskich. Od kilku sezonów szturmem zdobywają ulice, zdobiąc stopy najpopularniejszych blogerek i fashionistek. Kiedy raz założysz traperki, zachwyt nad tymi butami udzieli się również Tobie.

Od tradycyjnych modeli karmelowych, aż po kobiece róże i biel, po praktyczną czerń — w naszej ofercie znajdziesz wiele wariacji na temat klasycznych traperów, które nie są już zarezerwowane wyłącznie dla sportsmenek. Traperki świetnie wyglądają w zestawieniu ze spódnicami, obszernymi swetrami i eleganckimi płaszczami. Noś je również z odzieżą w odcieniu écru, aby trafiać w najgorętsze trendy sezonu.

@
Newsletter
Zgarnij 15% zniżki
Zapisz się