Przygotuj się na kolejny sezon! Tylko teraz przy zakupach za min. 100 zł otrzymasz -10% na wszystkie NOWOŚCI! Kod: NEWIN10-->

Workery

Więcej kategorii
Filtruj
  • Cena: -
Cena
Wybierz:
Rozmiary
Wybierz:
Kolor
Wybierz:
Zapięcie
Wybierz:
Nosek buta
Wybierz:
Ocieplenie
Wybierz:
Rodzaj obcasa
Wybierz:
Wkładka/wyściółka
Wybierz:
Materiał
Wybierz:
Zobacz więcej filtrów
58 produktów

Militarne / Workery

Aktualna moda nie ma nic przeciwko przenikaniu się stylów, dlatego w kolekcjach skierowanych do pań nie brakuje butów o męskim charakterze. Militarne workery to obuwie, które do damskich szaf dostało się prosto z wojskowych poligonów i zapewne zostanie w nich na dłużej. Workery to wyjątkowo masywne buty, które przetrwają niejedną eskapadę terenową. Jeżeli lubisz żyć aktywnie, kochasz wycieczki na łono natury lub jesteś fanką mocnych akcentów w codziennych stylizacjach, obuwie militarne jest stworzone dla Ciebie. W tych żołnierskich butach nie brak jednak kobiecych akcentów. Klamry, ćwieki i wstążki to subtelne dodatki, które przełamują surowy charakter workerów. Podkreślają tym samym kobiecą naturę — zmienną, lecz nieustępliwą.

Tak jak większość naszych butów z poszczególnych kategorii, również militarne botki występują w kilku kolorach. Klasyczne czarne lub zaskakująco różowe będą doskonale wyglądały w zestawieniu z dopasowanymi spodniami koloru khaki i motocyklowymi kurtkami. Możesz łączyć workery nieco bardziej fantazyjnie, nikt nie powiedział przecież, że subtelnego charakteru zwiewnej sukienki nie możesz przełamać butami z traktorową podeszwą.

@
Newsletter
Zgarnij 15% zniżki
Zapisz się