Maxi

Filtruj/sortuj

Rozmiary

Kolor

Maxi

Choć długie i powłóczyste suknie na przestrzeni wieków stawały się coraz krótsze, dzisiaj nadal królują na wybiegach i sklepowych wystawach. W tej długości jest coś, co sprawia, że projektanci nie pozwalają nam o niej zapomnieć. Kobiety kochają sukienki i spódnice maxi za szyk, wytworność i elegancję, jakiej nie zapewniają krótsze wersje odzieży. W rozmaitych sytuacjach oficjalnych, takich jak wesela, wystawne bankiety, czerwone dywany, to właśnie długie suknie mają pierwszeństwo przed tymi w wersji midi czy mini. Modele wieczorowe to tylko jedno oblicze długich sukni. Kolejnym jest wakacyjna swoboda i luz, które doskonale podkreślają fasony sięgające kostek. Od kilku sezonów niesłychanie modne są kwiatowe wzory, powłóczyste, lekkie suknie mgiełki, maxi spódnice z rozcięciem, rozszerzające się ku dołowi.

Długie sukienki mają liczne zalety. Nie tylko dobrze prezentują się niemal na każdej sylwetce, ale jednocześnie maskują niedoskonałości, np. blade nogi. Maxi spódnice możesz nosić się z klapkami, sandałami na platformach i tenisówkami, a kiedy decydujesz się na model wieczorowy, zestaw suknię maxi z wysokimi szpilkami.

Oryginalne buty oraz ubrania – zachwyć się ich niepowtarzalnym stylem

Design, który przełamuje schematy to dla nas absolutna podstawa. Podążamy za najnowszymi trendami i śledzimy styl gwiazd największego formatu. Jednocześnie nie powielamy oferty, którą prezentują inne strony z butami i odzieżą. Stawiamy na fasony, które zaskakują, zachwycają i pozwalają kreować styl. Wykorzystaj legginsy, kamizelki czy dresy w zupełnie innych konfiguracjach niż dotychczas. Sprawdź i przekonaj się sama!