SUMMER POWER! Skomponuj swój wakacyjny look i skorzystaj z naszych rabatów → przy zakupach za min. 100 zł - 15%, 200 zł - 25%, 300 zł - 35% z kodem: SPOWER35
Więcej kategorii
Filtruj
  • Cena: -
Cena
Wybierz:
Rozmiary
Wybierz:
Kolor
Wybierz:
Rodzaj obcasa
Wybierz:
Zapięcie
Wybierz:
Nosek buta
Wybierz:
Materiał
Wybierz:
Wkładka/wyściółka
Wybierz:
Zobacz więcej filtrów
130 produktów
  • Strona z 2

Balerinki

Balerinki

Te buty to synonim kobiecości i wygody. Od lat 50. XX wieku do dzisiaj podbijają serca wszystkich pań. Nas ten trend wcale nie dziwi — balerinki lansowały takie autorytety ze świata mody jak Brigitte Bardot czy Coco Chanel. Choć nie oparły się licznym metamorfozom, klasyczne baleriny z kokardką lub pikowaniami są uwielbiane na całym świecie, bo siła tych butów tkwi w prostocie. Stylowy fason balerinek nie potrzebuje wielu szaleństw, jeśli chodzi o dodatki. Wychodząc jednak naprzeciw oczekiwaniom wszystkich kobiet, oprócz ponadczasowych balerinek prezentujemy unowocześnione chanelki, balerinki z gumką, meliski i modele peep toe.

Wiemy, że lekkie buty powinny być jednocześnie wygodne. Dbamy zatem nie tylko o aspekt wizualny, ale również komfort ważny w codziennym użytkowaniu obuwia. Nasze balerinki mają podeszwy optymalnej grubości, które dobrze amortyzują stopę od podłoża. Te lekkie baletki mogą być wsuwane lub będąc wzorem swoich estradowych odpowiedników, sznurowane aż do wysokości kostki. Proponujemy modele urozmaicone aplikacjami, klamrami, perłami, wstążkami i kokardami. Oferujemy również szeroką gamę kolorystyczną balerinek — większość naszych butów jest dostępnych w kilku odcieniach.

@
Newsletter
Zgarnij 15% zniżki
Zapisz się