DO GÓRY
28 Maj

Tropikalny styl na lato – egzotyczna dżungla

tropikalne wzory jak nosić

Tropikalne, roślinne motywy powróciły z nowym sezonem letnim! Tym razem na materiałach możemy zobaczyć wszystkie kolory i printy. To tropikalna dżungla a w tym liście palm, fikusów, egzotycznych kwiatów, które kojarzą się z wakacjami i ciepłem. To również owoce takie jak arbuzy, soczyste ananasy, banany, egzotyczne kwiaty i zwierzęta np. flamingi, tukany, papugi czy tygrysy.

Wszystko to, najlepiej, jeśli znajdzie się na jednej tkaninie lub w total looku. W wersji spokojniejszej też jest hot. Materiały w tropikalne motywy mają przypominać unikatowy obraz. Zobaczcie jak łączyć tropikalne wzory – tak jak robią to fashionistki z całego świata.

Tropikalne wzory również znajdziemy na butachesadrylach, sandałkach na obcasie, klapkach, balerinkach czy szpilkach. Motyw tropikalny można nosić na co dzień lub na większe wyjścia. Świetnie wygląda zarówno w połączeniu z szortami czy na sukienkach, spódnicach lub kombinezonach. Element tropikalny w garderobie to absolutny must-have zbliżającego się sezonu letniego!

Avatar
Karolina Paryzińska