Przejdź do treści

Blog Renee

The End #ReneeAdventure

Stylizacje Renee Adventure

Przygoda Renee Adventure dobiegła końca. Naszych 6 #reneegirls zwiedziło piękne zakątki świata, które są idealne na letni wypoczynek. Nikolę Stajszczak zachwyciła spokojna Marsylia, Edytę z Olivka_blog romantyczny Amsterdam, Olę z bloga Styloly energetyzująca Lizbona, Kasię Wolską smaczna Malaga, gwarny i kolorowy Marakesz chwycił za serce Paulinę Jagodzińską, a naszą Ambasadorkę Magdę Swat – wyjątkowa wyspa Milos w Grecji. Wszystkie wspomnienia Reneegirls i stylizacje, które wzięły ze sobą z Renee Adventure znajdziesz tu. Dzięki video blogom, które codziennie nagrywały, mogliśmy być na bieżąco z ich przygodami.

Zobacz finałowe video, które jest podsumowaniem całej przygody Renee. Czy już wiesz, co spakujesz na wakacje i który kierunek wybierasz? Province, Romantic, Big City, Exotic, Orient czy Castaway?

 

 

Zainspiruj się na wakacje i spędź je po swojemu relaksując się, zwiedzając piękne miasta lub aktywnie ze znajomymi!

Czy życie nie jest po to, by brać z niego pełnymi garściami? Tak właśnie zrobiła jedna z naszych uczestniczek konkursu, która wygrała wymarzoną wycieczkę! Quiz zdała celująco a poinformowała ją o tym sama Magda Swat!

Tymczasem… kilka pięknych pocztówek z wakacji <3 Czekamy na wasze zdjęcia! Nie zapomnijcie oznaczać ich #reneegirls <3

 

Renee Adventure

 

Renee Adventure

 

Renee Adventure

 

Renee Adventure

 

Stylizacje Nikola Stajszczak

 

Magdalena Swat Renee Adventure

 

[otw_shortcode_button href=”https://www.renee.pl/adventure” size=”medium” icon_position=”left” shape=”square” color_class=”otw-pink”]ZOBACZ WIĘCEJ – KLIKNIJ [/otw_shortcode_button]