Przejdź do treści

Blog Renee

Marsylia według Nikoli Stajszczak podczas Renee Adventure – jak było?

Odkryj Marsylię z Nikolą Stajszczak i Renee Adventure!

Pierwsza podróż z Renee Adventure dobiegła końca! Pierwszą influencerką i nowa #reneegirl, którą wysłaliśmy w podróż była Nikola Stajszczak, by zwiedziła Marsylię. Zachwyciła się francuską prowincją jaką jest Cucuron, położoną w regionie Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże. Niesamowicie kolorowe miasto, turkusowe morze, pyszne jedzenie i urocze, kręte uliczki. Zobacz jak Nikola odkrywała Marsylię i zainspiruj się na wakacje!

Jak minął pierwszy dzień w Marsylii?

Pierwszy dzień podróży i odkrywania pięknej Marsylii, odbył się pod motywem CITY, czyli pięknej architektury, klimatycznych knajpek i lazurowego morza. Must see to przede wszystkim La Grande Roue de Marseille, urokliwe uliczki i Stary Port o zachodzie słońca. Można się zgubić, dlatego niezbędna jest mapa i dobry przewodnik, by nic nie przegapić – nawet najwęższe uliczki mają swoją historię.

Zobaczcie vloga Nikoli z pierwszego dnia w Maryslii:

 

Co wybrała Nikola na pierwszy dzień w stylu CITY?

Podczas pierwszego dnia Nikola miała na sobie wygodne outfity – zieloną sukienkę Modus z dziewczęcymi rękawkami i falowanym dołem, zdobioną, białą sukienkę i dwuczęściowy komplet Double Chic składający się ze spodni i topu z hiszpańskim dekoltem. Szerokie spodnie z podwyższonym stanem i kieszeniami, były strzałem w dziesiątkę. Zobaczcie, jak prezentują się na zdjęciach!

 

Marsylia dzień 2 – RELAX

Drugi dzień w Marsylii rozpoczął się pysznym i zdrowym śniadaniem w pokoju. Później Nikola ruszyła w podróż do najpiękniejszej prowincji Cucuron, położonej w regionie Prowansja-Alpy-Lazurowe Wybrzeże. Spacer malowniczymi uliczkami, które ciągną się wzdłuż całego miasteczka, zakończyła w uroczej restauracji de L’Etang. Nie mogła przegapić tętniących życiem targów ulicznych i straganów ze świeżymi owocami morza. W Cucuron jest ponad 200 gospodarstw produkujących wiśnie, melony, oliwki i wina. Wiedzieliście?

 

 

Zobacz rzeczy, jakie miała na sobie Nikola podczas Relax Day:

 

 

Dzień 3 Renee Adventure

Ostatni dzień w Marsylii był intensywny i aktywny! Nikola pojechała do centrum, później zwiedziła piękny rynek i wypożyczyła skuter, który ułatwia jazdę po mieście. Małymi uliczkami można się szybko przemieścić do kolejnych miejsc na mapie, a przy tym złapać trochę słońca! Koniec dnia spędziła nad basenem, a później relaksowała się ćwicząc o zachodzie słońca. Czy to nie wymarzony koniec dnia? 🙂 My zazdrościliśmy!

 

Zobacz co miała na sobie Nikola podczas trzeciego dnia zwiedzania pięknej Marsylii:

 

 

Spędź ostatni, aktywny dzień w Marsylii razem z Nikolą Stajszczak i Renee Adventure! Nikolę zastąpiła Edyta z Olivka_blog wyruszając w podróż do Amsterdamu – pierwszy odcinek vloga już jest ! Śledźcie jej przygody z Renee Adventure i zainspiruj się jej stylizacjami oraz kolejnym instafriendly miejscem na wakacje!

 

ON THE WAY

Czy już wiesz, co spakujesz na wakacje? Nasze Reneegirls mierzą się z wakacyjnym stylem w wyjątkowych miejscach. Inspiruj się i bądź na bieżąco! Weź udział w konkursie i WYGRAJ WAKACJE z Renee Adventure!

 

KLIKNIJ, BY DOWIEDZIEĆ SIĘ JAK WAKACJE  Z RENEE ADVENTURE

 

[otw_shortcode_button href=”https://www.renee.pl/adventure” size=”medium” icon_type=”general foundicon-heart” icon_position=”left” shape=”round” color_class=”otw-pink”]PRZEŻYJ PRZYGODNĘ Z RENEE ADVENTURE[/otw_shortcode_button]