Blog Renee

Modne klapki: przegląd hitów

7 maja, 2020 | Moda
modne klapki stylizacje

Wiosna już przyszła, teraz czekamy na lato! Warto zaopatrzyć swoją garderobę w najmodniejsze w tym sezonie klapki. Buty tego typu są bardzo wygodne i raz dwa mamy je na nogach. Przydają się w bardzo gorące dni i możemy je również nosić nie tylko po domu, na wyjazdach, ale i po mieście, na spacer czy na zakupy. Zobaczcie nasz przegląd hitów, które na pewno przypadną Wam do gustu. Jest w czym wybierać!

Z czym łączyć najmodniejsze modele?

Bardzo modne są klapki z szerokimi paskami, kwadratowymi noskami i na obcasie typu kaczuszka. Świetnie wyglądają do stylizacji awangardowych, casualowych jak i wieczorowych np. przy plisowanej spódnicy, marynarce czy kombinezonie.

Klapki typu japonki i inne modele na płaskiej podeszwie też będą tego lata widoczne na ulicach. Odważne połączenia do sukienek maxi, szerokim spodni i kompletów garniturowych są jak najbardziej pożądane!

Klapki delikatne, na mini obcasie z paseczkami – szerokimi i cieńszymi. Im więcej, tym lepiej! Pasują do szerokich jeansów typu boyfriend, mom jeans, do dopasowanych spódnic czy długich, eleganckich tunik.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Moda