DO GÓRY
17 Lip

Wychodzimy myśleniem poza pudełko – zaczynamy!

Blog modowy Renee

Cisza na planie… AKCJA!

Pamiętacie o naszej akcji „Thinking out of the box” (Wychodzimy myśleniem pod pudełko)? Tak jak obiecaliśmy, całą akcję będziecie mogli śledzić na naszym kanale Renee TV i tutaj. To również dzięki Wam, możemy zrealizować taki piękny gest. Przypomnijmy: w planach jest remont oraz całkowite umeblowanie dwóch pokoi dla Mam i dzieci oraz odnowienie i wyposażenie sali komputerowej.

Pomieszczenia te wymagały solidnego odświeżenia. Począwszy od stworzenia dźwiękoszczelnych ścian dających rodzinom intymność, po estetyczne meble. Naszym mieszkańcom bardzo przyda się także nowa pracownia informatyczna z dostępem do internetu. To dla mam możliwość m.in. szukania pracy czy mieszkania, a dla dzieci narzędzie do nauki

– powiedziała Ewa Hochmut, dyrektorka Domu.

Projekt Renee.pl jest pierwszym na taką skalę wsparciem dla naszego ośrodka, dlatego bardzo się z niego cieszy

– dodała.

Wychodzimy myśleniem poza pudełko - zaczynamy!

3,2,1… START!

Nasze prace ruszyły w zeszłą środę o poranku! Przepełniony energią Team Renee wraz z blogerką SuperStyler zaingurował początek zmian w Domu Samotnej Matki i Dziecka przy ul. Szymanowskiego 4 w Warszawie.

 

Wychodzimy myśleniem poza pudełko - zaczynamy!

 

Najpierw z pomieszczeń zostały wyniesione wszystkie meble. Zaczęliśmy od wyburzenia ścianki działowej (na jej miejscu stanie nowa, bezpieczna). Zrobiliśmy spory bałagan, ale jak remont to na całego i z przytupem! Kurzu było co nie miara, trzaski łamanych listew i stukanie młotków słyszało chyba całe osiedle 🙂 Wata szklana ze burzonych ścian dawała nam o sobie znać jeszcze późnym wieczorem ? (zdjęcia)

Zobaczcie sami, jak wyglądał nasz Team Renee w akcji!

Pracy było bardzo dużo, jednak uśmiech nie schodził nam z twarzy a z tyłu głowy mieliśmy końcowy efekt, który da wiele radości dzieciom i ich Mamom (ale przed nami jeszcze sporo roboty!).

Michał, ambasador akcji Renee.pl „Thinking out of the box” powiedział dumny: Mam ogromną satysfakcję z tego, że mój pomysł przybrał dziś realne kształty.

Dzięki temu razem zmieniamy świat na lepsze. Machina remontowa ruszyła, pierwsze kroki już za nami!

Wychodzimy myśleniem poza pudełko - zaczynamy!

 

A my jesteśmy wdzięczni za jego super pomysł, który sprawi wszystkim wiele radości!

Niedługo poznacie kolejne szczegóły naszego pierwszego projektu! Będziemy Was na bieżąco informować o naszych działaniach. Wierzcie nam, będzie się działo! To dopiero początek!

Postępy akcji będziecie mogli cyklicznie śledzić na Renee TV na YouTube, do czego gorąco zachęcamy! Dzięki Waszej chęci niesienia pomocy wychodzimy myśleniem poza pudełko. Dziękujemy!

 

Wychodzimy myśleniem poza pudełko - zaczynamy!

Dokładność przede wszystkim 🙂

Wychodzimy myśleniem poza pudełko - zaczynamy!

 

Avatar
Karolina Paryzińska