DO GÓRY
21 Cze

Wychodzimy myśleniem poza pudełko!

wychodzimy myśleniem poza pudełko

Jeżeli regularnie odwiedzacie naszą stronę, to pewnie zastanawialiście się, dlaczego jakiś czas temu ten przystojniak Michał pytał was “Czy lubicie pomagać?”. Już wyjaśniamy! Michał jest jednym z grafików w naszym teamie. Pewnego dnia podczas rozmowy na temat nowych wzorów pudełek Michał wtrącił się do dyskusji i jak to typowy przedstawiciel płci męskiej, nie rozumiał, dlaczego tyle czasu poświęcamy pudełkom. Zaczął nas przekonywać, że warto wyjść myśleniem poza pudełka, że inne firmy idą w ekologiczne opakowania i można by było zamiast na pudełka, przeznaczyć te pieniądze na pomoc jakiejś organizacji, np. Domom Samotnej Matki i Dziecka, bo on właśnie tam chodzi jako wolontariusz i pomaga w drobnych pracach remontowych. Opowiedział nam o warunkach, w jakich żyją tam samotne kobiety ze swoimi dziećmi, o ich potrzebach dla nas prozaicznych, a dla nich tak istotnych, jak czyste, ciepłe, komfortowe miejsce do życia.

wychodzimy myśleniem poza pudełko

Kolor pudełka nie ma znaczenia

Na początku sceptycznie podeszliśmy do tematu. Jednak później przeanalizowaliśmy wyniki naszych badań, które wykazały, że większość naszych klientek nie kupuje u nas butów, tylko dlatego, że mamy ładne pudełka. Wiele z Was podczas rozmów podkreślało, że i tak po pewnym czasie je wyrzuca, więc czy nie lepiej przeznaczyć pieniądze na inny cel? Dla nas Renee jest synonimem wrażliwych i jednocześnie silnych kobiet, które determinuje walka o lepszą przyszłość. Postanowiliśmy więc pokazać to przez nasze działania i przemienić ten niewielki przedmiot, jakim jest pudełko, w realne działanie, faktyczne wsparcie dla innych kobiet.

Dzięki Wam zrobimy coś dobrego!

Z tymi wnioskami poszliśmy całym zespołem do prezesa i przedstawiliśmy mu pomysł wycofania pudełek na rzecz niesienia pomocy w Domach Samotnej Matki i Dziecka w całym kraju. Nie tylko uzyskaliśmy zgodę, ale także pełne wsparcie dla naszej inicjatywy! Potem na naszej stronie pojawił się Michał z ankietą, w której pytał, czy lubicie pomagać. Wy zagłosowałyście, w 95% opowiadając się za chęcią pomagania. Co więcej, nasze ReneeGirls, które były z nami na Mykonos powiedziały, że dołączą do naszej akcji i popierają inicjatywę. Wasza gotowość do niesienia pomocy dodała nam skrzydeł w naszych staraniach!

wychodzimy myśleniem poza pudełko

To dopiero początek! Śledźcie postępy akcji na Renee TV!

Tak właśnie wyglądała droga do tego, nad czym obecnie pracujemy. Skoro już poznałyście genezę, to oficjalnie informujemy. Wychodzimy myśleniem poza pudełko i wycofujemy pudełka Renee, a zaoszczędzone środki przekażemy na pomoc Domom Samotnej Matki i Dziecka. Bez obaw, produkt w pudełku się nie zmieni. Tak jak wcześniej, w przesyłce otrzymacie wysokiej jakości produkty z naszego sklepu Renee, jednak zapakowane w oryginalne pudełko producenta.

Pierwszym wyremontowany przez nas domem będzie placówka w Warszawie. Machina remontowa ruszyła, pierwsze kroki już za nami. Niedługo poznacie szczegóły naszego pierwszego projektu! Będziemy Was na bieżąco informować o naszych działaniach. Wierzcie nam, będzie się działo! To dopiero początek! Postępy akcji będziecie mogły cyklicznie śledzić na Renee TV na YouTube, do czego gorąco zachęcamy! Dzięki Waszej chęci niesienia pomocy wychodzimy myśleniem poza pudełko. Dziękujemy!

Avatar
renee