DO GÓRY
3 Cze

Poznaj Andaluzję z Kasią Wolską i #ReneeAdventure – jak z wyzwaniem poradziła sobie jedna z najpiękniejszych polskich trenerek?

Jak zwierdziła Hiszpanię Kasia Wolska podczas Renee Adventure?

Odkryj Hiszpanię z Kasią Wolską i #ReneeAdventure!

Dzień pierwszy z Renee Adventure – czas start! Jesteśmy w pięknej Hiszpanii, a dokładniej w Andaluzji. Pogoda nas rozpieszcza, poranek przywitaliśmy fit śniadaniem na balkonie z pięknym widokiem. Dzisiejszy cel? CITY! Czym prędzej pojechaliśmy w poszukiwaniu najlepszych owoców morza (i nie tylko oczywiście!) do Malagi i Marbelli! Marbella zachwyca pięknymi plażami, uliczkami i wyśmienitym jedzeniem. A Málaga… musicie ją zobaczyć na własne oczy! To absolutny must-see na mapie Hiszpanii!

 

 

Dzień drugi #ReneeAdventure- gotowe?

Dzisiaj rozpoczęliśmy nasz dzień bardzo aktywnie! Na początek Joga na tarasie naszego boutikowego hotelu Casa Siempreviva. Następnie pojechaliśmy do wioski rybackiej Algarrobo w poszukiwaniu owoców morza i pięknych widoków, gdzie wylądowaliśmy w nadmorskiej knajpie El Saladero – niebo w gębie! Póżniej trafiliśmy na mega klimatyczną plażę Playa de Cantarrijan – takich widoków nie da się zapomnieć! Zwłaszcza, że jak się okazało była to plaża nudystów:) Dobrnęliśmy do rezerwatu przyrody, musieliśmy wchodzić pod dosyć stromą górę przez kilka kilometrów, ale widok zapierał dech w piersiach, więc było warto! Kolację udało nam się zjeść w kolejnym cudownym miejscu – Merendero Jose Jimenez, jeżeli będziecie w okolicy Torox, Nerja bądź Frigiliana – warto tu wpaść.

 

 

Czas na RELAX z #ReneeAdventure!

Trzeci dzień andaluzyjskiej przygody – dzień chilloutu! Popłynęliśmy jachtem na wycieczkę po wybrzeżu Andaluzji, a dokładniej naszym kierunkiem była Playa de Maro. Dopłynęliśmy do pięknego miejsca – turkus, błękit i kolory common ground – natura 100%! Widzieliśmy przepiękny wodospad Cascada de Maro a później nasz sternik Miguel zabrał nas do wodnych jaskiń. Podsumowując: dzień z motywem RELAX – zakończony sukcesem! Tymczasem, nasza podróż z Renee Adventure dobiegła końca, a ja przekazuję kolejnej #reneegirl instagram i vloga Renee!

 

 

ZOBACZ WIĘCEJ – KLIKNIJ

Avatar
Karolina Paryzińska