things about me

#reneedlamamy


KIEDY BYŁYŚMY DZIEĆMI STARAŁYŚMY SIĘ BARDZIEJ, ROBIŁYŚMY WIĘCEJ OD SERCA DLA NASZYCH MAM. WKŁADAŁYŚMY CAŁE SWOJE EMOCJE W RĘCZNIE ROBIONE LAURKI I DROBNE PREZENTY.

W kampanii Renee z okazji Dnia Mamy pragniemy pokazać, że będąc dorosłymi dziećmi naszych Mam, w pełni świadomie doceniamy ich miłość, poświęcenie, wielkie serce i ogrom czułości jaką nas obdarowały. Choć w codziennym natłoku obowiązków często nam to umyka, w głębi duszy pamiętamy o wszystkim, co dla nas zrobiły i chcemy, by czuły się docenione, ważne i wyjątkowe.

Poprosiłyśmy #RENEEGIRLS z naszego teamu, aby opowiedziały nam o swoich Mamach, relacjach z nimi i emocjach, jakie pojawiają się, gdy o nich wspominają. W trzech różnych historiach nasze bohaterki pokazują jak ważnymi kobietami w ich życiu są Mamy.

Karolina

MAMY TO OSOBY, KTÓRE CHCĄ DLA NAS JAK NAJLEPIEJ. ZAWSZE SĄ SZCZERE I WSPIERAJĄ NAS ZARÓWNO W SUKCESACH JAK I CHWILACH ZWĄTPIENIA. SĄ NASZYMI PRZYJACIÓŁKAMI.

Ogromną wartością jest mieć obok siebie osobę szczerą, z którą można dzielić pasję, choć nie zawsze popierającą nasze decyzje i wybory. Takie potrafią być tylko nasze Mamy.


Miałam najlepsze dzieciństwo na świecie, które dało mi poczucie bezpieczeństwa. Chciałabym teraz wszystko, co dostałam przelać na drugą osobę.

JOANNA

MAMY DAŁY NAM OGROM MIŁOŚCI, ABYŚMY STAŁY SIĘ SILNYMI, MĄDRYMI KOBIETAMI I BYŁY W STANIE REALIZOWAĆ SWOJE PASJE. SĄ DLA NAS WZOREM.

Nie sztuką jest mieć dziecko, tylko je wychować. Możemy czerpać z wiedzy i doświadczeń naszych Mam. One zawsze nam pomogą. Nie zamykajmy się na Mamy, one chcą być częścią naszego życia.


W dzisiejszych czasach wyzwaniem jest pracować i mieć czas dla rodziny. Móc spełniać się zawodowo i jednocześnie nie pozwolić, by rodzina na tym ucierpiała. Zachować balans.

KLAUDIA

ZRÓBMY DLA MAMY COŚ OD SERCA, PROSTO Z SIEBIE. COŚ WYJĄTKOWEGO.

Nie zniechęcajmy się uświadamiając sobie, Niż czasem mówimy lub robimy względem naszych Mam coś, czego później mocno żałujemy. One mimo naszych błędów darzą nas swoją miłością i w pełni akceptują. Pokażmy im, jak bardzo je cenimy i kochamy.


Mama robi dla mnie wszystko. Ma wielkie serce. Jest dla mnie najwspanialsza kobietą. Uwielbiam ją.

#reneedlamamy

Podaruj Mamie talizman wyjątkowych emocji!

Bransoletka
Bransoletka
Bransoletka

#reneedlamamy

Podaruj Mamie talizman wyjątkowych emocji!

16 - 26 maja ZRÓB ZAKUPY ZA MIN. 200 ZŁ I ODBIERZ BRANSOLETKI DLA SIEBIE I SWOJEJ MAMY ZA 2 GROSZE! 

ZNAJDŹ MODEL DLA WAS >
Regulamin promocji na: https://www.renee.pl/extra-product
newsletter