Stylowe okulary Pilot Girl

Special offer!

Jeśli w ciągu najbliższych dni zrobisz zakupy na kwotę powyżej 200 zł, otrzymasz stylowe okulary zerówki Pilot Girl w wybranym przez Ciebie kolorze za jedynie 1 grosz! Nie zwlekaj i zrób zakupy już dziś! Ilość promocyjnych okularów ograniczona! Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

Regulamin promocji:

  • Promocja „Odbierz kultowe okulary”  (dalej: „Promocja”) polega na tym, że Klient, który dokona w sklepie renee.pl zakupów na kwotę powyżej 200 (słownie: dwustu) zł, będzie miał możliwość zakupu okularów Pilot Girl za kwotę 1 (słownie: jednego) grosza (dalej: „Okulary”)
  • Promocja obowiązuje od dnia 12.06.2018 do dnia  15.06.2018 r. do godz. 14.59 lub do wyczerpania się  zapasów Okularów.
  • Wszelkie pytania prosimy składać pisemnie do Biura Obsługi Klienta na adres: info@renee.pl lub na chat dostępny na stronie www.renee.pl.
  • Udział w Promocji oznacza zgodę jej uczestnika na warunki promocji określone niniejszym regulaminem.
  • W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mają odpowiednie przepisy Kodeksu cywilnego oraz Regulaminu sklepu internetowego renee.pl. Wszelkie spory wynikłe z tytułu wykonania zobowiązań związanych z niniejszą promocją będą rozstrzygane przez sąd powszechny wedle właściwości ogólnej.
newsletter