TREND ALERT: Creative Manifesto

Renee Creative Manifesto

Uderz kolorem!

Color blocking ma się świetnie w tym sezonie. Wyraziste i ekspresyjne zestawy barw to coś specjalnego dla prawdziwych fanek mody. Do kolorów dochodzi teraz mixowanie różnych stylów np. sportowy z eleganckim, casualowy z mocnym dodatkiem,wieczorowy ze sportowym. Takie połączenia stylów, różnych kolorów, faktor, fasonów, printów to super dawka energii! Bez obaw możesz łączyć groszki, kratę, paski, kolory, motywy zwierzęce i kwiatowe, modny w tym sezonie łańcuchowy print, napisy, kokardy, falbany, cekiny. Niektórzy mogą obawiać się takich połączeń i eksperymentów, ale trend Creative Manifesto służy właśnie po to, by wyrażać siebie poprzez ubiór! Trend Creative Manifesto nie pominął również butów i akcesoriów tj. torebki, paski, akcesoria do włosów.

 

 

Czym jest Creative Manifesto?

Wyobraź sobie, że masz do dyspozycji garderobę, w której są wszystkie możliwe kolory, wzory, fasony ubrań, modele butów i akcesoriów. Wybierasz wszystko to, co Ci się podoba w danym momencie – zapominając kompletnie czy wszystkie części garderoby do siebie pasują. Zapominasz o zasadach. Liczy się tylko tu i teraz. Jesteśmy pewni, że stylizacja byłaby kolorowa i mocno awangardowa! To właśnie trend Creative Manifesto. Pełna dowolność i manifestacja siebie, swojego charakteru i osobowości.

creative manifesto

Creative Manifesto na głowie i paznokciach? TAK!

Paznokcie to również nasza wizytówka. Jeśli jesteś kolorową duszą to z pewnością jesteś posiadaczką kolorowych i nietuzinkowo zdobionych paznokci. Renee.pl właśnie rozpoczęło współpracę ze znaną marką NeoNail pod hasłem “Kreatywna wiosna“. Przy każdym zamówieniu na stronie internetowej sklepu Renee, dołączany jest mały prezent w postaci naklejek na paznokcie w najmodniejszych w tym sezonie motywach kwiatowych, zwierzęcych i  połączeń kolorystycznych. Warto sprawdzić!

paznokcie creative manifestoFryzury? Pełna dowolność! Otwórz się na nowe! Ta wiosna będzie kreatywna!

creative manifesto

 

[otw_shortcode_button href=”https://www.renee.pl/kobiety/nowosci” size=”medium” icon_type=”general foundicon-heart” icon_position=”left” shape=”square” color_class=”otw-pink”]ZOBACZ NASZE NOWOŚCI[/otw_shortcode_button]