Przejdź do treści

Blog Renee

Makijaże na sylwestra

makijaż na sylwestra

Makijaż sylwestrowy powinien przetrwać całą noc! Dlatego warto zainwestować w kryjący i długotrwały podkład, korektor i cienie do oczu. Pamiętajmy o bazie na powieki i sprayu utrwalającym make-up.

Co zrobić, by makijaż był trwały? Przede wszystkim nakładaj go na suchą skórę. Pokryj całą twarz kremem nawilżającym i delikatnie wklep. Pamiętaj o specjalnej bazie, którą nakłada się pod make-up. Kosmetyk tego typu zawiera silikon, dzięki czemu makijaż będzie się dobrze i długo trzymał na twarzy pomimo mocnej mimiki 😉 Po nałożeniu podkładu, zrobieniu oka – warto też zainwestować w tusz wodoodporny – spryskaj całą twarz sprayem utrwalającym.

A co jest modne w tym roku? Jedna zasada zawsze się sprawdza: akcent na oczy lub usta. Jednak… Sylwester rządzi się swoimi prawami – mocne usta i oczy… dlaczego nie!

Sylwester to doskonała okazja, by zaszaleć z makijażem. Blask i wyrazistość. Postaw na bardzo mocno podkreślone oczy i ciemne usta. Brokat w kącikach oczu, mocne, kolorowe kreski i nietuzinkowe kolory ust. Dla nas hitem są usta w kolorze bordowym jak u Kristen Stewart.

Glossy skin, czyli mokry makijaż też doskonale sprawdzi się podczas tej nocy. To świetlista cera, która wygląda na mokrą. Policzki powinny być muśnięte rozświetlaczem – tak jak czubek brody i koniuszek nosa.

Modne makijaże to także te z bordowym kolorem ust i matowym wykończeniem. Mocno podkreślone oczy typu smoky eyes… jesteśmy na tak! To zawsze jest sexy.