DO GÓRY
29 Lis

Wychodzimy myśleniem poza pudełko! Efekty końcowe akcji Renee x Superstyler!

Blog modowy Renee

Wychodzimy myśleniem poza pudełko!

Pod takim hasłem miała miejsca nasza akcja charytatywna w Domu Samotnej Matki! Pamiętacie, na czym polegała? Jeśli nie, to postaramy się szybko przypomnieć! Podczas jednej z dyskusji dotyczących nowych wzorów pudełek, nasz grafik Michał wpadł na pomysł, że pieniądze, które przeznaczamy na ich produkcję, można wykorzystać na szczytny cel. Jaki? Mowa o Domu Samotnej Matki – wyjątkowym miejscu, gdzie Michał był wolontariuszem. I tak po kilku rozmowach w naszej firmie, zrodziła się piękna inicjatywa – postanowiliśmy wyremontować Dom Samotnej Matki przy ul. Szymanowskiego 4 w Warszawie.

 

Wychodzimy mysleniem poza pudełko

 

Niemożliwe staje się możliwe!

Wraz z blogerką SuperStyler zaczęliśmy solidne przygotowania. W poprzednim poście opisaliśmy dokładnie proces naszych działań. Ta wyjątkowa akcja pokazała nam, że nie ma rzeczy niemożliwych! Pomimo początkowej, sporej demolki, udało nam się stworzyć coś, co pozwoli na lepsze życie tym, którzy naprawdę tego potrzebują. Choć pracy było bardzo dużo, wiedzieliśmy, że radość dzieci i ich mam jest bezcenna! Pobawiliśmy się w budowniczych oraz projektantów wnętrz?

Dodatki i wszelkiego rodzaju akcesoria staraliśmy się wybierać bardzo skrupulatnie! Burza mózgów przyczyniła się do efektu, z którego jesteśmy naprawdę dumni! Finalnie udało wyremontować się jeden pokój mieszkalny oraz świetlicę wraz z całym, niezbędnym wyposażeniem. Uważamy, że wyszło całkiem nieźle!:) Najpiękniejszym dowodem na to, że to był bardzo dobry pomysł, były słowa pełne uznania ze strony dzieciaków i mam. Widząc twarze pełne uśmiechów, mieliśmy pewność, że to co zrobiliśmy, przez ostatni czas, wyda w przyszłości dobre owoce. Mieszkańcom Domu Samotnej Matki zapewni lepszy standard życia, a nam świadomość i poczucie tego, że tak naprawdę niewiele potrzeba, by uszczęśliwić innych! Wystarczy parę chętnych rąk do pracy i odrobinę wolnego czasu? To była pierwsza tego typu inicjatywa, ale już wiemy, że nie ostatnia. Warto pomagać i dzielić się dobrą energią, bo to do nas wróci!

 

 

Kampania wychodzimy myśleniem poza pudełko

 

Dziękujemy również Wam za zaangażowanie i wsparcie. Wasza pomoc jest tutaj nieoceniona!

 

Wychodzimy myśleniem poza pudełko

 

Pamiętajcie, że to dopiero początek! Końcowy efekt jest dla nas motywacją do tego, by w przyszłości podjąć się innych, charytatywnych akcji.

Śledźcie naszego bloga, a będziecie na bieżąco, z tym co się u nas dzieje!

 

Avatar
Karolina Paryzińska