Szpilki w Plecaku na Karaibach z Renee Adventure 3!

Piękna podróżniczka Ewa @Szpilkiwplecaku wyruszyła w podróż z Renee Adventure 3 na…Karaiby! A dokładniej na Curaçao – nizinną wyspę o tropikalnym klimacie, która leży w południowej części Morza Karaibskiego.

Ewy wyjazd odbył się pod hasłem Travel Soul, a jej codziennymi wyzwaniami były dni w określonych, modowych stylach – MINIMAL, COUNTRYSIDE i STREET. Jak sobie z nimi poradziła? Odpowiedź znajdziesz we vlogach.

A jak minęły poszczególne dni Renee Adventure 3 na Curacao?

DZIEŃ 1

Dzień Ewa przywitała widokiem na kolorowe domki, plażę i błękitną wodę. Po szybkim roomtour wyruszyła wraz z koleżanką odkrywać piękne miejsca na wyspie oraz zmierzyć się z wyzwaniem modowym stylu MINIMAL. Czego nie wiedzieliśmy? Że wyspa Curacao była kiedyś cała pod wodą i jest z koralowca! Stąd klimat niektórych plaż i miejsc jest dość surowy, ale piękny! Widoki zapierają dech w piersiach. Karaiby to również raj dla fanów nurkowania, ale nie tylko! Podobno popularne są również warsztaty językowe, taneczne i kulinarne. Nie mogło zabraknąć kąpieli w przepięknym morzu z… żółwiami!

Co dziewczyny zgubiły, gdzie nie dotarły i do jadły? Czy wyzwanie modowo-podróżnicze pierwszego dnia Ewie się udało?  Zobaczcie sami we vlogu!

DZIEŃ 2

Drugi dzień Renee Adventure 3 to wyzwanie modowe w stylu COUNTRYSIDE i w tym celu dziewczyny wybrały się samochodem za miasto szukać pięknych krajobrazów. Po drodze Ewa zauważyła swoim czujnym okiem, że w logo banku Karaibskiego jest… statek piracki! Po drodze dziewczyny mijały piękne miasto, zatrzymały się na chwilę na zdjęcia w pustynnej scenerii a efekty zdjęć możecie zobaczyć na zdjęciach! Po dłuższym czasie dotarły na wybrzeże, gdzie fale uderzając o skały tworzyły niesamowite tło do zdjęć.

Co się dokładnie działo i co dziewczyny widziały? Odpowiedź znajdziecie we vlogu!

DZIEŃ 3

3 dzień Renee Adventure w przepięknym Curaçao to dzień pod znakiem stylu STREET! Miasto jest kolorowe, pełne różnorodnych murali, wąskich i klimatycznych uliczek. Miasto tworzą przede wszystkim ludzie. Czego nauczyła się Ewa podczas tego dnia i jakie wspomnienia z nią zostaną? Korzystając z okazji, zapytała się mieszkańców czym jest dla nich szczęście. Co odpowiedzieli i jaka była jej reakcja?

Dodatkowo dowiedzieliśmy się kilku ważnych tipów wyjazdowych przy teraźniejszych podróżach – co zrobić, jeśli nasz bagaż zostanie uszkodzony i czy test PCR jest wymagany przed wylotem z Curacao?
Na wszystkie te pytania odpowiedzi znajdziesz we vlogu!

Tym samym był to ostatni dzień Szpilek w plecaku na Karaibach. Ale to nie koniec! Kolejna para – Justyna i Paweł z @couple.away wyruszli swoim vanem Mentosem, zwiedzać piękną Słowenię, Włochy i Chorwację! Śledźcie nasz profil na Instagramie, by być na bieżąco i dowiedzieć się więcej!