Fashion Gang w Nicei, Monako i Cannes | Renee Adventure 3

Czas na wyprawę Renee Adventure 3 tym razem z Fashion Gang, czyli Asią @ashplumplum, Basią @bu.sia i Kasią @osipowiczka! Dziewczyny zabrały nas do Nicei, Monako i Cannes. Jak było, co widziały? Ich podróż była pełna przygód od samego początku a zaczęło się już na lotnisku, na którym Basia zgubiła telefon. Co było dalej i jak wyglądało ich Renee Adventure 3? Odpowiedź znajdziecie we vlogach!

DZIEŃ 7 Miłość w Nicei i wszystkie nieszczęścia

Dzień 7 czas zacząć! Dziewczyny przed wyjazdem pokazały swoje tricki i must-have. Co ze sobą zabierają i bez czego nie są w stanie się obejść?

Po teście PCR mogą ruszać! A gdzie? Do Nicei, Monako i Cannes! Dziewczyny zostawiły deszcz w Polsce i wyruszyły w słonecznym kierunku. Podróż samolotem nie obyła się bez przygód, ponieważ Basia zgubiła telefon – czy się odnalazł? Już w Nicei nasze Bohaterki wpadły w oko Francuzowi, który później zaprosił je na spotkanie ze swoimi znajomymi. Co było dalej i kto zaczepił Kasię?

Pierwszy przystanek w Monako? Oczywiście Monte Carlo. Piękne uliczki, mnóstwo roślinności i słońce! Czego chcieć więcej 🙂 Jednak już wiemy, że restauracje mają przerwę od godziny 14.00, więc Dziewczyny z Fashion Gang poszły przekąsić coś słodkiego w kawiarni, by później ruszyć dalej!

Jak upłynął dzień pod znakiem MINIMAL, jakie stylizacje dziewczyny miały na sobie i co zrobiły po powrocie do Nicei?

DZIEŃ 8Urodziny, których nie było, schody i pro shooting day

Nicea jest piękna! Fashion Gang zwiedzał ją cały dzień! Było mnóstwo schodów, piękne stylizacje w stylu CASUAL i magiczne widoki z tarasu na wzgórzu. Dziewczyny cały dzień robiły zdjęcia w różnych miejscach, aż po drodze zaczepił je francuski fotograf, który zaproponował im profesjonalną sesję zdjęciową. Na ile zdjęć dały się namówić i ile za nie zapłaciły? 


Jak poradzić sobie z przebieraniem się w miejscu publicznym? Dziewczyny mają kilka wskazówek! Dowiecie się we vlogu!
Później kolejna destynacja, stylizacje i przygody! Jeśli chcecie zjeść coś w Nicei, pamiętajcie, że między godziną 14.00 a 19.00 jest przerwa i restauracje są nieczynne 😉 Na kolacji w knajpce La Cucina Asię czekała niespodzianka! Jaka? Jeśli Wy również chcielibyście kiedyś zorganizować w takim miejscu czyjeś urodziny, zobaczcie jak to wygląda! 
Intensywny dzień dobiegł końca! Jednak kolejny zapowiada się baaardzo aktywnie i luksusowo! Stay tuned

DZIEŃ 9Motorówka, Cannes i piknik na plaży

Ostatni dzień Renee Adventure 3 pod znakiem stylu ROMANTIC dziewczyny zaczęły od wycieczki łodzią! Korzystając z okazji, że Basia ma specjalne uprawnienia sternika motorowodnego to była kapitanem! To był doskonały pomysł, bo dziewczyny bawiły się świetnie. Wiatr we włosach, ciepłe słońce, woda i doskonałe towarzystwo… czego chcieć więcej! Fashion Gang niczego się nie boi!


Następny przystanek? Cannes, w którym w tym czasie odbywał się festiwal filmowy. Ale podróż pociągiem do celu nie obyła się bez przygód. Jakich? Odpowiedź we vlogu!
Po dotarciu do Cannes dziewczynom nie schodził uśmiech z twarzy! Fashion Gang zdradził również tip na to, jak wyszukiwać atrakcji w danym mieście czy kraju. Jak to zrobić i gdzie ich szukać? Basia odpowiada na to pytanie i nie ukrywamy, że będziemy korzystać z jej wskazówek 😉


Nie obyło się też bez pięknych widoków z Grande Roue w Cannes. Z wysokości widać całe miasto i port – zupełnie inaczej! Jednak dziewczyny sercem są w Nicei, która podoba im się najbardziej. A ile kosztuje życie w Nicei i jak poradzić sobie, gdy restauracje są już zamknięte? Najlepszy jest piknik na plaży! Ostatniego dnia Renee Adveture 3 dziewczynom należy się relaks, a w takim miejscu jest niezapomniany. 


A już niedługo zacznie się kolejna przygoda! Kto i gdzie wyjedzie? Śledźcie nasze vlogi i Instagrama, by być na bieżąco.