DO GÓRY
15 Sty

Zoom na print

Zoom na print jak nosić

Znamy najmodniejsze wzory na wiosnę 2020! W trendach przede wszystkim grochy w rozmiarze XXL i te mini, duże nadruki, stylowy tie dye i mix geometryczny.

Groszki vs. Grochy

Trendy wracają. Tym razem padło na vintage groszki w różnych rozmiarach. Estetyka retro jest na pierwszym miejscu i kochają ją projektanci. Światowe ulice mody również. Grochy w stylu lat 50-tych w garderobie to absolutny must-have. Sukienki w stylu pin up z podkreślona talią i o kroju A, garnitury, spodnie, bluzki i apaszki. Na to warto zwrócić uwagę robiąc zakupy na nowy, cieplejszy sezon.

Odważny Tie-dye

Rok temu również powrócił trend na tie-dye. Farbowane bluzki, spodnie, bluzy czy kombinezony to tylko nieliczne elementy garderoby, które zostały “pochłonięte” przez ten trend. Wiosenny tie-dye? To ten zmiksowany z mocnych kolorów i nieregularnie układających się wzorów.

W kratkę

Szkocka krata zrobiła miejsce dziewczęcej i romantycznej kratce. Królują wszystkie odcienie pasteli. Łączyć można ciepłą kolorystykę z zimną. To będzie hit!

Abstrakcjonizm geometryczny

Nierówno ułożone geometryczne wzory? To kolejny z trendów, który zaobserwujemy podczas nadchodzącej wiosny 2020. I co ważne… ma być kontrastowo (color blocking).

Avatar
Karolina Paryzińska