DO GÓRY
16 Sie

Udało się!Finał akcji Renee Pomaga już za nami!

W końcu jest! Finał naszej akcji Renee Pomaga. Jesteśmy całym zespołem bardzo dumni z tego, co udało nam się zrobić. Przede wszystkim dlatego, że mieliśmy mało czasu a po drugie, że w tak szybkim tempie mogliśmy pomoc Mamom, Dzieciom i opiekunom. Głęboko wierzymy w to, że pomaganie ma sens a dla Renee nie ma rzeczy niemożliwych.

Cała akcje nie udałaby się gdyby nie część Teamu Renee, który zaangażował się w akcję! Atmosfera nie była by również taka sama gdyby nie było z nami Marty z Superstyler, Magdaleny Swat oraz Kasi Wolskiej. Dały od siebie cząstkę tego co najważniejsze – uwagi.

Stworzyliśmy również biblioteczkę dla Mam. Jeśli nadal nie masz co zrobić z książkami – po prostu wyślij je do Domu Samotnej Matki w Łodzi lub do nas do biura (napisz, odezwiemy się by odebrać książki!). Nie wiedzieliśmy, że akcja nabierze takiego rozpędu… Co chwila przyjeżdżał kurier z paczkami książek. To dzięki WAM udało stworzyć się coś, co będzie służyło Mamom przez lata!

Z tego miejsca pragniemy również podziękować firmie Pampers, Żywiec Zdrój i Leroy Merlin za wsparcie! Ciekawe efektów końcowych i jak wyglądają nowe, piękne pokoje w placówce? Zobaczcie same!

Avatar
Karolina Paryzińska