DO GÓRY
2 Kwi

Trend alert: OVERSIZE

trend oversize jak nosić

Trend oversize króluje już od kilku sezonów, ale w tym roku wrócił z podwojoną siłą! Oversizowe są długie sukienki, spodnie, marynarki czy biżuteria. Jak nosić tego typu ubrania, by wyglądać dobrze? Podpowiadamy!

Pamiętaj, żeby szerokie spodnie łączyć z przylegającym topem. Wtedy zrównoważymy look. To samo dotyczy jeansów typu slouchy czy boyfriendów. Warto zawsze założyć coś bardziej przylegającego. Na wierzch możesz zarzucić też oversizową marynarkę czy ramoneskę. Jeśli jednak wolisz, by dół Twojej garderoby był bardziej przylegający np. spódnica ołówkowa, legginsy czy jeansy typu skinny, możesz założyć do kompletu szerszą górę tzn. marynarkę czy koszulę, którą wypuścisz luźno lub włożysz w spodnie czy spódnicę.

Luźne sukienki? Jesteśmy na tak! Te z eleganckim kołnierzykiem, które warto zrównoważyć paseczkiem w talii. Szeroki sweter natomiast dobrze wygląda z mini spódniczkami czy spódnicami plisowanymi. Kochasz płaszcze i trencze? Teraz jest ogromny wybór tych luźniejszych, trochę za dużych. A one pasują do wszystkiego! Love it!

Avatar
Karolina Paryzińska