DO GÓRY
1 Lip

Styloly Renee Adventure2 – Beskidy

Nasza Reneegirl Styloly odkrywała Beskidy razem z Renee Adventure 2! Jak było? Co widziała i przeżyła?

 

DZIEŃ 1 EXPLORE

Dzień pierwszy naszej podróży z Reneegirls w Beskidy rozpoczęliśmy śniadaniem na tarasie z widokiem na winnice! Pojechaliśmy do Parku w Żywcu, gdzie jest niesamowicie spokojnie a mini wodospad musicie zobaczyć same! Żywiecki Park Etnograficzny to przede wszystkim ogrom przestrzeni, piękne drewniane domki i otoczenie natury. Na koniec dnia odkryliśmy Jezioro Żywieckie… po prostu magia!

 

DZIEŃ 2 ACTIVE

Kolejny dzień… to dzień ACTIVE! Rozpoczęłam go od bosego spaceru po trawie. Ale niech Was to nie zmyli, bo dzień zapowiadał się nadzwyczajnie! Pojechaliśmy zobaczyć Górę Żar. Stylizacją wpasowałam się w otoczenie 😉 Grillowany oscypek…obowiązkowo! Co nas zaskoczyło? Pojechaliśmy sprawdzić czy faktycznie w jednym punkcie na Górze Żar działa odwrócona grawitacja! Działa, musicie to zobaczyć! Kolejną atrakcją był… lot paralotnią! Coś niesamowitego i nie do opisania! Po wszystkich wrażeniach podziwialiśmy zachód słońca… To był dzień niezapomnianych wrażeń!

DZIEŃ 3 RELAX

Ostatni dzień Renee Adventure II był dniem RELAXu. Wstaliśmy trochę później i zrobiliśmy tour po miejscu, w którym mieszkamy. Winnice są niesamowite! Pogoda była niepewna, więc raz słońce raz deszcz – co też miało swój urok. Na obiad wybraliśmy się do Karczmy pod Baranią, a zachód słońca spędziliśmy na niesamowitej łące. Zobaczcie jak upłynął nam ten piękny, ostatni i spokojniejszy dzień w Beskidach. Na pewno tu wrócimy… 🙂

Avatar
Karolina Paryzińska