DO GÓRY
24 Lip

Renee pomaga po raz kolejny! Zaczynamy!

Renee pomaga

Pamiętacie, jak w zeszłym roku pomagaliśmy w Domu Samotnej Matki w WarszawieTym razem z Superstyler i Reneegirls chcemy odmienić życie mieszkańców Domu Samotnej Matki w Łodzi! Wiedząc jak ważne są pierwsze chwile w procesie adaptacyjnym, chcemy zapewnić najlepsze warunki, w których Kobiety po ciężkich przeżyciach starają się znaleźć w najważniejszej roli życia. 

 

 

Jak powiedziała Marta z SuperStyler Sama mam dwoje dzieci, więc wiem, jak ciężkie bywa bycie Mamą.  Jest to praca 24/7, która jednak sprawia wiele radości! Jak każda Mama pragnę dla swoich dzieci jak najlepiej i chcę dać im wszystko to, by zapewnić im radosne, bezpieczne dzieciństwo. By wyrośli na otwartych i ciekawych świata ludzi.

 

Renee pomaga

 

I tak oto pierwsze spotkania za nami! Byliśmy w Łodzi w placówce oraz w biurze Renee. W akcji prócz naszej ambasadorki akcji Marty Superstyler i innych reneegirls bierze udział również Natalia z naszej kampanii Perfect Match – pamiętacie? Zgłosiła się do Teamu, by pomóc. Wywiadów, planowania i szukania mebli nie było końca.

 

Renee pomaga

 

Przed całym Teamem Renee i Superstyler mnóstwo pracy! Równolegle będzie trwał remont bardzo ważnych pomieszczeń w placówce. Pierwszy to pokój terapeutyczny – miejsce, w którym młode mamy korzystają z pomocy terapeutów. To oni pomagają im dojść do siebie i zapomnieć o traumie, która je spotkała. Drugim pomieszczeniem jest pokój poradnictwa, w którym Mamy spotykają się z pracownikami fundacji i uczą się funkcjonować na nowo w formalnej rzeczywistości. Kolejnymi wnętrzami, są pokoje adaptacyjne.

 

Renee pomaga

 

Na remont mamy zaledwie kilka dni! Śledźcie poszczególne etapy – będzie się działo! W akcję zaangażowanych jest jeszcze kilka #reneegirls. Bądźcie na bieżąco trzymajcie kciuki!

Avatar
Karolina Paryzińska