DO GÓRY
29 Cze

Renee Adventure II Paulina Jagodzińska – Lubelszczyzna

Paula Jagodzińska Renee Adventure II

Dzień 1 EXPLORE

Zabieram w Was w podróż po pięknej Lubelszczyzny razem z Renee Adventure. Dzień Explore zaczął się od przyjemnego poranka na ganku domku Morelówka. Zwiedziliśmy Zwierzyniec, zielony i spokojny. To serce Roztocza, w którym nigdy nie byliśmy, stąd też podróż w ten region nas bardzo cieszy. Roztoczański Park Narodowy jest dziki. Spacery po nim po wyznaczonych trasach to czysta przyjemność. Później pojechaliśmy do Zamościa, którego rynek jest bardzo kolorowy, a architektura zapiera dech w piersiach. Nie mogliśmy nie spróbować lokalnych przysmaków czyli cebularza i pieroga roztoczańskiego. Koniecznie, jeśli ktoś z Was tu przyjedzie, musi tego skosztować! Kazimierz Dolny jest niczym Prowansja i Toskania – z tym mi się kojarzy. Zauroczył nas, jest kameralny i przepiękny. Jest mnóstwo uroczych knajpek jak np. Akuku Restauracja. A jutro zabieram Wam w dalszą podróż! Ja już nie mogę się doczekać… 🙂

Dzień 2 ACTIVE

Drugiego dnia pt. ACTIVE pojechaliśmy do Nałęczowa, ale przedtem jechaliśmy przez wąwóz w Kazimierzu, niesamowite! Ta zieleń i dzikość natury… uwielbiam! W takich rejonach czuję się jak Ania z Zielonego Wzgórza. Zielony Nałęczów przywitał nas słońcem. Spokojne, klimatyczne miejsce na spacery. Zwiedzaliśmy też Kazimierz Dolny, w którym jest mnóstwo galerii sztuki, małych restauracji i magicznych uliczek. Nic dodać nic ująć… W zakochałam się w tym miejscu!

Dzień 3 – RELAX

Czas na dzień trzeci – dzień RELAXU! Pojechaliśmy odwiedzić Lublin. Piękne Stare Miasto przypomina mi włoskie miasteczka. Zjedliśmy śniadanie w cudownej knajpce Zielony Talerzyk. Lubelszczyzna to taka mała Toskania. Podczas dnia relaxu, odpowiadałam też na Wasze pytania dotyczące podróży. Jak było? Co podobało mi się najbardziej? Chodźcie obejrzeć vloga!

Avatar
Karolina Paryzińska