Azory oczami Ladies on Break! Renee Adventure 3

Kolejną i ostatnią parą, która wyjechała na Renee Adventure 3 była Magda Swat z przyjaciółką Olą. Zwiedzały Azory, które są magicznym miejscem! Jak było, co widziały, kogo spotkały i jakie były ich przygody?

DZIEŃ 1 Kłopot z samochodem, legenda i góry

Azorską przygodę z Ladies on Break, czyli Magdą i Olą, czas zacząć! Najpierw pakowanie, lot a później przyjemności! O czym pamiętać lecąc na Azory? Pogoda jest tam kapryśna, więc warto ze sobą wziąć również kurtkę przeciwdeszczową jak i bikini 😉Pierwszy dzień na wyspie minął pod znakiem stylu STREET! Dziewczyny przywitał słoneczny poranek, jednak później zaczęły się tzw. schody, ponieważ miały problem z wynajęciem auta. Na szczęście udało się, ale wjeżdżając pod górę samochód nie mógł jechać dalej, bo było za stromo! Ale udało się i pojechały dalej a zróżnicowane i piękne widoki wynagrodziły wysiłek naszych Bohaterek! Ladies on Break opowiedziały też romantyczną legendę o tamtejszych jeziorach, a odpowiedź znajdziecie we vlogu! Lagoa Verde i Lagoa Azul naprawdę są magiczne. Po wyczerpującym dniu był też czas na późniejszy obiad w lokalnej restauracji i odpoczynek na kanapie w domowych zaciszu.

DZIEŃ 2 Delfiny, wulkaniczne plaże i zepsuty aparat fotograficzny

Kolejny dzień RA3 czas zacząć pod znakiem stylu SEXY! Oczywiście nie obyło się bez pierwszych przygód – najpierw auto nie dawało sobie rady z wjazdem pod bardzo stromą górę oraz dziewczynom przestał działać aparat fotograficzny. Ale Ladies on Break się nie poddały! Dojechały do Ponta De Ferreiro. Miejsce to zapiera dech w piersiach! To nie jest zwykła zatoka, a termalne baseny wśród potężnych skał.Później nasze Bohaterki wybrały się do stolicy São MiguelPonta Delgada czyli największego miasta na wyspie, by wypłynąć i oglądać…wieloryby i delfiny! Jakie zwierzęta morskie jeszcze widziały? Odpowiedź we vlogu!
Na zachód słońca Ladies on Break pojechały do kolejnego punktu widokowego z plażą wulkaniczną. Czarne, masywne skały naprawdę robią niesamowite wrażenie! Na koniec dziewczyny odpowiedziały na małe Q&A o swojej podróży. Jak dojechać na Azory i czy warto wynająć auto, by zwiedzać wyspę? Na wszystkie te pytania znajdziecie odpowiedź we vlogu!

DZIŃ 3 Gorące źródła, plantacja herbaty i bambusowy las

Ostatni dzień przygód Ladies on Break czas zacząć! Wyzwanie to styl MINIMAL! Pierwszy przystanek? Gorące źródła termalne Furnas [czyt.furnasz]! Drogi na São Miguel są bardzo kręte, ale widoki niezapomniane! Po kąpieli Dziewczyny wybrały się do restauracji spróbować tamtejszej specjalności, czyli potrawy gotowanej pod ziemią, a tak naprawdę w czynnym wulkanie! Kolejny przystanek? Plantacja herbaty, ale czy jedynej w Europie? Dowiecie się tego we vlogu! Najpierw degustacja, a później zwiedzanie pięknych, piętrowych pól, które są magiczne i z daleka wyglądają jak ogromny labirynt. Ostatnie miejsce na dziś to… wodospady. To must- see na mapie wyspy, ponieważ otoczone są lasami bambusowymi. Ladies on Break zakochały się w Azorach, my również! A Wy?