Przejdź do treści

Blog Renee

Renee Design DAYDREAM – limitowana kolekcja JUŻ jest!

Renee Design DAYDREAM stylizacje

O kolekcji DAYDREAM

Przedstawiamy najnowszą kampanię Renee Design DAYDREAM na sezon jesień-zima 19/20. Limitowana kolekcja powstawała przez kilka miesięcy w dziale projektowym Renee i została wykonana w polskiej szwalni. Kolory, tj. delikatne czernie, zgaszony róż i granat, zieleń, bordo oraz brązy, przełamane są połyskującą fakturą tkanin. Kolorystyka kolekcji silnie powiązana jest z główną inspiracją, czyli surrealistycznym, pełnym tajemniczości i romantyzmu światem.
To również przekłada się na kroje i fasony ubrań. Kroje w tej kolekcji to gra kontrastów – z jednej strony delikatne, zwiewne i miękkie, nawiązujące do ulotnego romantyzmu, z drugiej zaś wyraziste, mocne i nowoczesne, symbolizujące pewność siebie, wolność i odwagę. Podobnie materiały, takie jak lejące wiskozy, cupro czy koronki współgrają z wyrazistymi tweedami kostiumu i płaszczy.

 

Renee Design DAYDREAM stylizacje

O kampanii DAYDREAM

Kampania utrzymana jest w idei świadomego snu w opozycji do nieświadomej jawy, jaka otacza nas na co dzień. Jest to główna myśl kampanii, która nawiązuje do onirycznego świata, w którym każdy jest projektantem swojego losu.

Kampanię, w której w roli głównej pojawiają się looki z Renee Design Limited, zrealizowano we Francji w miejscowości La Fermete w majestatycznym zamku Chateau De Prye. W video kampanijnym widać piękne i pełne przepychu wnętrza oraz magiczne ogrody. Zamek i jego pokoje to surrealistyczny świat, w którym bohaterka czuje się pewna siebietańczy, odkrywa, czuje się wolna. Jest trochę szalona, zamyślona i świadoma swojej kobiecości.

 

 

Wyraziste formy, mroczny klimat filmu,  delikatna uroda modelki w połączeniu z grą aktorską idealnie wkomponowały się w klimat francuskiego bogactwa.

 

 

Najnowsza kampania Renee Design DAYDREAM to kwintesencja barokowego stylu, który dzięki minimalistycznej i romantycznej kolekcji nabiera współczesnej formy. Ubrania Renee Design są zarówno na co dzień jak i na wieczór. Wystarczy po pracy rozpuścić włosy, pomalować usta szminką i iść podbijać świat wieczorową porą. Takie jest właśnie Renee Design DAYDREAM. Oniryczne, romantyczne, mroczne, zmysłowe i kobiece.

 

Renee Design DAYDREAM stylizacje

 

Kolekcja Renee Design DAYDREAM już dostępna jest na stronie RENEE.PL. Tajemnica, marzenia i wolność jest w każdym z nas, a nosząc kolekcję Renee Design DAYDREAM możemy doświadczyć surrealistycznego świata, który tkwi w każdym z nas.

[otw_shortcode_button href=”https://www.renee.pl/kobiety?k=renee_dd&pg=0″ size=”medium” icon_type=”general foundicon-heart” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-orange”]SPRAWDŹ NAJNOWSZĄ KOLEKCJĘ[/otw_shortcode_button]