?>

Nowa kampania Renee Tu i Teraz by Cajmel

kampania tu i teraz by cajmel

W najnowszej kampanii Renee o nazwie Tu i teraz by Cajmel wzięła udział Karolina Ościk-Alama znana jako Cajmel. Doskonale wpasowuje się w klimat kampanii stworzonej w pięknej scenerii Bieszczad. Jest eteryczna, kobieca i bardzo delikatna. Jej uroda współgra z kolekcją, która utrzymana jest w klimacie vintage. W kolekcji jesiennej Renee znajdziemy golfy, mięsiste swetry, szerokie spodnie z wysokim stanem, ovesizowe płaszcze, botki z kwadratowym noskiem czy mocniejsze workery. Kampania Tu i Teraz by Cajmel przedstawia kolekcję, która jest nową, jesienną wersją klasycznych pasteli.

Kolekcję cechują przede wszystkim: pastele w połączeniu z kolorami ziemi (brązami, beżami, głębokimi zieleniami), przytulne materiały (delikatne dla skóry – mowa np. o swetrach), łączenie matowości z połyskiem (np. spodnie z połyskującej tafty w kontraście do mięciutkiego puchowego sweterka), fasony OVERSIZE (luźne, wygodne – które nawiązują do trendu „komfort”), niektóre materiały użyte w kolekcji mają widoczną fakturę (np. prążki w sztruksie czy tkanina z “efektem 3D”).

Kampania Renee Tu i Teraz by Cajmel utrzymana jest w tajemniczości, lekkości, przemyśleniach. By chwytać chwile, zatrzymać się i być Tu i Teraz.

Bo Teraz jest ważne i Twoje.

Szczególnie w dzisiejszych czasach, w których czas pędzi nieubłaganie a społeczeństwo jest skupione na pędzie pracy i życia. Warto zatrzymać się, poczuć, zgłębić się i poznać siebie – Tu i teraz. Taka właśnie jesteś. Bądź sobą. Bądź Tu i Teraz.

Nie zmieniaj się, Żyj szybko, ale doceniaj chwile, które wnoszą coś do naszego życia.

By zapamiętać jak najwięcej i mieć co wspominać. Żyj szybko, aby zmieścić jak najwięcej chwil w jednym życiu.

Przyszłość? To coś, co powstaje w nas już dziś. Każda chwila wnosi coś do naszego życia. Jest, rodzi wspomnienia i…mija. Nastaje kolejna. Żyjmy chwilą, chwytajmy ją.

Bo jutra nie będzie na zawsze, a pozostanie tylko dzisiaj.

Jutra nie będzie na zawsze, pozostanie tylko dzisiaj. Daty i zegarki stworzył człowiek. A szczęśliwi czasu nie liczą. To my jesteśmy tymi, którzy tworzą i dysponują swoim czasem. To od nas zależy, jak go uporządkujemy, spędzimy, przeżyjemy.  Nie czekaj, chwile odchodzą zbyt szybko. Chwila trwa niewiele, ale to ile znaczy „niewiele” zależy od nas samych.