Przejdź do treści

Blog Renee

KAMPANIA NA DZIEŃ MATKI

Dla marki Renee wszystko jest możliwe!

Nasza najnowsza kampania została stworzona z myślą o Dniu Matki. Myślą przewodnią kampanii, jak i hasłem marki jest Things about me – czyli wszystko to, co nas wyraża i określa. Może to być nasz styl, osobowość i relacje z ludźmi. Dodatkowo głównym hasztagiem kampanii jest#reneedlamamy, pod którym można publikować zdjęcia z Mamami.

 

Marka pokazuje 3 różne, prawdziwe historie kobiet z teamu Renee.

Opowiadają w nich o swoich relacjach z Mamami i emocjach, jakie pojawiają się, gdy o nich myślą. Każda z nich jest w innym wieku, co przekłada się na bagaż doświadczeń i odmienne refleksje. Autentyczność wypowiedzi oraz “happy end” każdej historii, którym jest zaprojektowany specjalnie na tę okazję billboard-laurka, sprowadza każdą oddzielną opowieść do tego, że nadal jesteśmy Dziećmi, tylko trochę starszymi i niezależnie od wieku, nosimy w sobie miłość do naszych Mam.

W historii Karoliny poznajemy Mamę jako najszczerszego przyjaciela, który chce dla nas jak najlepiej i wspiera nas w sukcesach, jak i chwilach zwątpienia. Dzięki Mamie miała cudowne dzieciństwo, które napełniło ją poczuciem bezpieczeństwa. Teraz po latach, jako dorosła kobieta pragnie te dobre uczucia przekazać drugiej osobie.

[siteorigin_widget class=”WP_Widget_Custom_HTML”][/siteorigin_widget]

Refleksje Joanny uzupełnione są o jej własne doświadczenia jako Mamy. Wyczula nas na współczesny konflikt rozwoju zawodowego i troski o rodzinę. Mówi, że ogrom miłości, jaki dała jej Mama, pozwolił, aby stała się silną kobietą i była w stanie realizować swoje pasje.

[siteorigin_widget class=”WP_Widget_Custom_HTML”][/siteorigin_widget]

Opowieść Klaudii uświadamia nam, że nie należy zniechęcać, się uświadamiając sobie, iż czasem mówimy lub robimy względem naszych Mam coś, czego później mocno żałujemy. One mimo naszych błędów darzą nas swoją miłością i w pełni akceptują.

[siteorigin_widget class=”WP_Widget_Custom_HTML”][/siteorigin_widget]