DO GÓRY
6 Lip

Gdzie była Magda Swat na Renee Adventure 2?

Nasza Ambasadorka Magdalena Swat odkrywała piękny region Polski – Lubuskie! Jak było, co widziała i co robiła? Zobaczcie wszystkie vlogi i zainspirujcie się na wakacje!

DZIEŃ 1 EXPLORE

Dzień odkrywania zaczęłam od spaceru w ogrodzie róż. Mieszkam w Pałacu Mierzęcin, na terenie którego znajduje się mnóstwo atrakcji. Pojechaliśmy na przejażdżkę bryczką po okolicy. Mijaliśmy winnicę, która położona jest nad Jeziorem Mierzyńskim i zajmuje obszar ok. 9 ha, co plasuje ją w czołówce polskich winnic jeśli chodzi o wielkość uprawy! Zatrzymaliśmy się również w pięknych polach zbóż – jestem oczarowana tymi okolicami. Następnym przystankiem było Jezioro Osiek, które znajduje się na Obszarze Chronionego Krajobrazu utworzonego na terenie Puszczy Drawskiej. To jedno z największych jezior w województwie lubuskim! Na koniec dnia pojechałam spróbować swoich sił w grę w golfa… jak było? Zobaczcie na vlogu!

DZIEŃ 2 ACTIVE


Odrobina ruchu w czasie podróży? Tak! Dzień ACTIVE spędziłam na jeździe konnej! Pokonałam swoje lęki, ale wiem, że to jednak nie jest takie proste. Potem trochę złapał nas deszcz, ale to nie przeszkodziło mi w spróbowaniu swoich sił w grze w tenisa. Jak sobie poradziłam? Wszystko zobaczycie we vlogu 🙂 Na koniec dnia pojechaliśmy nad jezioro, gdzie panowała cudowna cisza, spokój. Idealne miejsce na zakończenie aktywnego dnia. Resztę zobaczycie we vlogu!

DZIEŃ 3 RELAX

Po intensywnych dwóch dniach zwiedzania i aktywności czas na dzień RELAXu. Trochę dłużej pospaliśmy i poszliśmy na późniejsze śniadanie. Wybraliśmy się do Ogrodu Japońskiego, który jest magiczny. Po obiedzie odwiedziliśmy SPA i wzięłam winną kąpiel! Do wody dodaje się ekstrakt z winogron, który zwiera polifenole i działa nawilżająco i przeciwstarzeniowo. Po kąpieli czekały na nas winnice i degustacja tutejszych win. Jak było? Wszystko opowiadam na vlogu 🙂

paryska
Karolina Paryzińska