Przejdź do treści

Blog Renee

BLUE MONDAY = HAPPY MONDAY | RABAT WAŻNY TYLKO PRZEZ 48 GODZIN! SPRAWDŹ!

Blue Monday Renee

Odwołujemy Blue Monday!

Każda z nas słyszała o Blue Monday, czyli o najbardziej depresyjnym i przygnębiającym dniu w roku. Nie dziwi nas, że akurat ten dzień padł na poniedziałek, ale my kierujemy się mottem “Monday are for fresh starts!” i “Blue Monday = Happy Monday“.

Kto wprowadził tę nazwę w obieg i skąd wiadomo, że to akurat ten dzień? Określenie to wymyślił Cliff Arnall w 2004 roku. Wyznaczył to za pomocą wzoru matematycznego i uwzględnił w tym czynniki takie jak: pogoda (krótki dzień, mało słońca),psychologiczne (wiedza, że niekoniecznie wszystkie postanowienia noworoczne zostały dotrzymane) i ekonomiczne.

 

 

[otw_shortcode_button href=”https://www.renee.pl/” size=”medium” icon_position=”left” shape=”square” color_class=”otw-pink”]ZOBACZ WIĘCEJ – KLIKNIJ[/otw_shortcode_button]

Co zrobić, żeby ten poniedziałek był jednak HAPPY?

Wiadomo, że najlepszym poprawiaczem humoru są… ZAKUPY ONLINE!

Renee poprawi Ci nastrój! Z niedzieli na poniedziałek trwa na stronie SUPER PROMOCJA związana właśnie z Blue Monday. Nie dość, że teraz są wysokie promocje (nawet do -60%!) to jeszcze mamy dla Was DODATKOWY RABAT -10% z kodem: BLUE10 WAŻNY TYLKO PRZEZ 48 GODZIN! Co ważne…kod działa na WSZYSTKO, więc i na artykuły przecenione. Można upolować dzięki temu perełki w na prawdę niskich cenach. To jak…Która wybiera się na zakupy online do Renee?

My już wiemy, że Renee jest najlepszym poprawiaczem humoru – działa jak kubek gorącej czekolady! A nawet lepiej! Sprawdźcie same!

 

 

[otw_shortcode_button href=”https://www.renee.pl/” size=”medium” icon_position=”left” shape=”square” color_class=”otw-pink”]ZOBACZ WIĘCEJ – KLIKNIJ[/otw_shortcode_button]