?>

Akcja Renee Pomaga – zbieramy książki do Biblioteczki

Renee Pomaga znów w akcji! Rok temu pomogliśmy Domowi Samotnej Matki w Łodzi. Oprócz wyremontowanych kilku pomieszczeń, warsztatów dla Kobiet z naszymi cudownymi SuperStyler, Magdą Swat i Kasią Wolską (o całej zeszłorocznej akcji możecie poczytać tutaj) stworzyliśmy piękną i obszerną biblioteczkę złożoną z książek dla Mam i dzieci. Ale! Biblioteczka nie powstałaby, gdyby nie Wy! To dzięki Wam powstała prawdziwa biblioteka z mnóstwem tytułów. To Wy z dobrego serca i chęci wsparcia wysłałyście na wskazany adres książki, które później przekazaliśmy do Domu Samotnej Matki w Łodzi. To było bezcenne! Uwierzcie lub nie, ale odzew był niesamowity! Jeszcze raz, tutaj, chcielibyśmy bardzo podziękować za Wasz wysiłek i to, że chciałyście podzielić się książkami, które znacie już na pamięć a komuś innemu na pewno by się przydały. I przydają się!

W tym roku również zbieramy książki dla Kobiet znajdujących się w potrzebie i kolejny raz, pragniemy stworzyć piękną i jeszcze większą biblioteczkę! Pomaganie jest fajne!

W tym roku znaleźliśmy miejsce szczególne. Jest to Ośrodek Wsparcia dla Matek z Dziećmi Małoletnimi i Kobiet w Ciąży w Olsztynie. Wszystkie szczegóły dotyczące Ośrodka i na jaki adres książki wysyłać zajdziecie w video poniżej. Jeśli będziecie miały jakiekolwiek pytania, piszcie do nas na Instagramie @reneegirls <3 Pomagajmy Razem w tym trudnym dla wszystkich czasie!