DO GÓRY
11 Lut

Walentynki Renee – nowa kampania L’amour

Flirtujmy do woli!

 

 Nie rozmyślajmy za wiele, idźmy za głosem serca.

Nie bierzmy wszystkiego na poważnie, bo w końcu każda randka to flirt, czyli… zabawa!

Odkrywajmy to, co nieoczywiste i czytajmy między słowami.

 

Walentynki to czas zakochanych, ale też czas kokietowania dla singli! Nie stresujmy się randkami i bądźmy sobą. Bycie zabawną przyciąga! Nic nikomu nie obiecujesz, a szansę zawsze warto dać! Może akurat ten facet okaże się wyjątkowy?

Umiejętność flirtowania pokazuje, że jesteśmy otwarte na nowe relacje i świadome siebie. To błyskotliwa, wciągająca rozmowa z dystansem. Łatwo o tym zapomnieć, żyjąc w świecie audiowizualnym, w którym główną rolą są obrazy.

Flirt jest jak zakupy i polowanie! Najpierw musimy poprzymierzać, powybierać, by wiedzieć, że ktoś jest dla nas odpowiedni. Pozwólmy, by błysk w oku i empatyczna rozmowa  były nam… bliskie. Recepta na dobry humor w walentynki? Wzbudzajmy ciekawość drugiego człowieka, a rozmowę prowadźmy lekko.

Dobrze jest świetnie wyglądać, dlatego walentynkowa kolekcja to przede wszystkim satynowe sukienki z bufkami, koszule z falbanami na ramionach, wiele przezroczystości oraz fasonów bluzek ze zdobionymi rękawami. Kolor przewodni? Czerwień, róż, czerń, biel i beże.

Zobaczcie najnowsze kampanijne video:

 

Avatar
Karolina Paryzińska