Blog Renee

Sukienka i ciężkie buty – trend street style’u 2018!

1 października, 2018 | Moda
Sukienka i ciężkie buty 2019
Blog modowy Renee
Moda to sztuka łączenia totalnych przeciwieństw. Mowa tutaj o przełamywaniu barier i połączeniu z pozoru niepasujących do siebie materiałów i kolorów, by stworzyć niesamowite stylizacje.  Jednym z nich jest rozwiązanie: sukienka i ciężkie buty. Połączenie stylu romantyczki z rockowym szykiem… jesteśmy na tak!
 Sukienka i ciężkie buty - trend street style'u 2018!

 

 

 

Ciężkie buty do sukienki – jak to połączyć?

 

Wbrew pozorom połączenie sukienki z ciężkimi butami to doskonały pomysł! Idealny match to botki zamszowe, lakierowane, motocyklowe, te na słupku czy platformie czy trapery. Efekt WOW!  gwarantowany! Botki będą ciekawym elementem luźnej stylizacji.

 

Ciężkie buty do sukienki

 

 

Styl boho na jesień? TAK!

 

Ciężkie buty w zestawieniu z luźniejszą, zwiewną sukienką czy tuniką, wbrew pozorom, nie będą wyglądały na źle. Jeansowa kurtka, ramoneska, torebka, nerka, gruby sweter czy płaszcz zrównoważą ciężkość butów.  Wyjątkowe połączenie delikatności z silnym charakterem. Kobieta zmienną jest, więc dlaczego nie połączyć tych dwóch cech w jednym looku? 🙂 Załóż zwiewną sukienkę i ciężkie buty jak wielbicielki mody z całego świata.

 

Sukienka i ciężkie buty

 

Match kolorystyczny również ma znaczenie. Jasne kolory zestawione z ciemnymi, tworzą modny kontrast. Dzięki sukienkom i ciężkim butom można stworzyć looki vintage, etno i boho! Wszystko zależy od dodatków. Pamiętaj: nie ma złych połączeń! Im lżejsza “góra” i cięższe buty… tym bardziej HOT!
 
[otw_shortcode_button href=”https://www.renee.pl/sukienki” size=”medium” icon_position=”left” shape=”square”]ZWIEWNE SUKIENKI – IDEALNE NA JESIEŃ![/otw_shortcode_button]