Przejdź do treści

Blog Renee

Stylizacje na karnawał 2019

Blog modowy Renee

Zainspiruj się

Gwiazdy pokochały cekiny i błysk. Zainspiruj się tegorocznymi kreacjami ze Złotych Globów i zobacz jak ten trend noszą światowe aktorki, modelki i piosenkarki.

 

Stylizacje na karnawał 2019

 

Na czerwonym dywanie królowały pasteleczerń, odcienie niebieskiego i różZłoty Total Look czyli sukienka połączona z butami w kolorze złota to również jeden z cekinowych trendów, które mogliśmy zobaczyć na tegorocznym rozdaniu Złotych Globów.

 

Stylizacje na karnawał 2019

 

Błyszczący akcent jest dla osób, które nie będą czuły się komfortowo w cekinowej sukience czy w total looku. Mogą postawić na jeden błyszczący element stylizacji, np. body, spódniczkę cekinową czy buty.

 

[otw_shortcode_button href=”https://www.renee.pl/obuwie-damskie?k=party” size=”medium” icon_type=”general foundicon-heart” icon_position=”left” shape=”square” color_class=”otw-pink”]SZPILKI – ZOBACZ WIĘCEJ![/otw_shortcode_button]

 

Cekinowy akcent rozjaśni outfit i sprawi, że czarna sukienka czy prosty basic z klasycznymi, eleganckimi spodniami stanie się stylizacją karnawałową. Kolor i cekiny? Połączenie absolutnie idealne!

Karnawał jest po to, żeby zaszaleć ze stylizacją, dlatego można łączyć kolory i błysk w myśl zasady im więcej tym lepiej 🙂

 

Shine bright, czyli stylizacje na karnawał 2019!

Klimaty disco pojawiły się na światowych wybiegach, więc to dowód, że szalone lata 80. są inspiracją, która wpływa na projekty międzynarodowych designerów od lat. Cekiny i połysk to trend, który możemy zobaczyć na sukienkach, kombinezonach, torebkach a przede wszystkim… butach! Każda fashionistka powinna mieć w swojej szafie choć jedną część garderoby, która błyszczy podczas karnawałowych nocy. Wybór produktów z cekinami oraz z aksamitu jest bardzo duży!  Parkiet będzie należał do Ciebie!

 

 

Aksamit również jest jednym z wiodących trendów, dzięki którym stylizacje karnawałowe 2019 są HOT!

 

 

[otw_shortcode_button href=”https://www.renee.pl/odziez-damska?k=party” size=”medium” icon_type=”general foundicon-heart” icon_position=”left” shape=”square” color_class=”otw-pink”]ZOBACZ WIĘCEJ![/otw_shortcode_button]