Przejdź do treści

Blog Renee

?>

STYLIZACJE NA HALLOWEEN 2018

Haloween jak się ubrać

Halloween party

 

Girls, Halloween 2018 już za chwilę.  Najhuczniej obchodzi się je w Stanach Zjednoczonych,  Kanadzie, Anglii, a w Polsce z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. My, w poszukiwaniach super stylizacji i charakteryzacji przejrzałyśmy tysiące zdjęć! Inspiracji jest całe mnóstwo, więc można być kim się tylko zechce. Przy użyciu kilku trików, wyobraźni, make-upu i gadżetów można stworzyć niesamowity look, który zaskoczy każdego. Gotowe zobaczyć stylizacje na Halloween?

STYLIZACJE NA HALLOWEEN 2018

 

 

Świętuj modnie Halloween!

 

Świętować Halloween możesz w przebraniu tj. straszna wdowa, mroczna królowa, kusząca księżniczka. Ważne, by było strrrasznie! Możesz być również  duchem,  zombie, czarownicą, cukierkową laleczką, sarenką, postacią z bajki, groźną wampirzycą lub swoją ulubioną gwiazdą! Najważniejsza w doborze przebrania jest pomysłowość. Im bardziej wystrzałowo tym lepiej.

Może w tym roku Twoja stylizacja sprawi, że nikt z Twoich znajomych Cię nie pozna? Jakie pomysły na ten rok? Pochwalcie się swoimi stylizacjami!  Niech ta impreza będzie niezapomniana! Świętuj ją w gronie znajomych, z najbliższymi i pamiętaj, by nie zapomnieć zadać najważniejszego pytania w tym dniu „Trick or Treat?” ?

Zobaczcie stylizacje halloweenowe gwiazd. Zainspirujcie się i…do dzieła! ?

 

 

STYLIZACJE NA HALLOWEEN 2018

 

STYLIZACJE NA HALLOWEEN 2018

 

[otw_shortcode_button href=”https://www.renee.pl/” size=”medium” icon_position=”left” shape=”square” color_class=”otw-black”]STWÓRZ SWÓJ LOOK NA HALLOWEEN- KUP TERAZ[/otw_shortcode_button]