Blog Renee

MUST HAVE: sneakersy UGLY SHOES

20 lutego, 2019 | Moda
Blog modowy Renee

Kolejny trend powrócił!

 

Must have: Ugly Shoes inaczej nazywane „Dad sneakers” to hit modowy ostatnich miesięcy. Ugly Shoes królowały na wybiegach i ulicach w latach 90-tych i na początku XXI wieku. Te model jest połączeniem trampek, butów do koszykówki i butów hikingowych (górskie trapery).  

Zobaczcie jak świetnie wyglądają w połączeniu ze spodniami, spódnicami i eleganckimi płaszczami!

 

MUST HAVE: sneakersy UGLY SHOES

 

 

Gwiazdy pokochały ten model!

 

Buty ugly shoes podbiły również ulice najmodniejszych miast a gwiazdy i blogerki noszą je dosłownie do wszystkiego. Buty te można łączyć ze stylizacjami eleganckimi jak i casualowymi. Odświeżą każdy look i dodadzą sportowego szyku. Ze spódnicami, jeansami, dresami czy szortami to połączenie doskonałe.

 

MUST HAVE: sneakersy UGLY SHOES

 

Dla Gigi Hadid, Kim Kardashian-West, Chiary Ferragni i Kendall Jenner to absolutny MUST HAVE!

 

MUST HAVE: sneakersy UGLY SHOES

 

Chiara Ferragni nie rozstaje się ze swoim modelem sneakersów, które wybiera na spacery po mieście i zabiera w podróże po całym świecie.

 

MUST HAVE: sneakersy UGLY SHOES

 

Co je wyróżnia?

 

Ugly shoes mają dość wysoką i rozbudowaną podeszwę, ale są niezwykle wygodne. Idealne będą nie tylko jako hot element stylizacji! Doskonale sprawdzą się podczas zwiedzania, gdy mamy do przejścia wiele uliczek i nie chcemy przepuścić żadnego miejsca, które mamy na mapie podróży. Ugly shoes  oraz sneakersy są trendy nie tylko ze względu na swoją historię, ale też funkcjonalność! Takie połączenia w modzie kochamy najbardziej.

 

MUST HAVE: sneakersy UGLY SHOES

 

[otw_shortcode_button href=”https://www.renee.pl/obuwie-damskie?categories=26″ size=”medium” icon_type=”general foundicon-heart” icon_position=”left” shape=”square” color_class=”otw-pink”]SNEAKERSY – KUP TERAZ![/otw_shortcode_button]