Przejdź do treści

Blog Renee

Nowa kolekcja Renee Design Limited JUŻ JEST!

  • przez
  • Moda
Blog modowy Renee

Renee.pl wzbogaciło swoją ofertę o limitowaną kolekcję ubrań. We współpracy z Laną Nguyen powstała marka Renee Design. Nie mogłyśmy doczekać się kiedy zobaczycie efekty kampanii wizerunkowej!

Jako pierwsza, Sukienkę Margot miała na sobie Maffashion podczas Fahion Week  2018 w Medionalnie a portugalski Vouge już o tym napisał!

 

Nowa kolekcja Renee Design Limited JUŻ JEST!

 

Zaprojektowana z myślą o Kobietach odważnych, kochających modę, dzięki której mogą wyrazić siebie i podkreślić swoją kobiecość. Kolekcja utrzymana jest w klimacie szalonych lat 80-tych. Dominuje w niej lateks, kropki, tiul i satyna. Znajdziecie w niej również ekstrawaganckie, sztuczne futro w centki – najmodniejszym wzorze sezonu.

 

ODKRYJ RENEE DESIGN LIMITED COLLECTION

 

 

Kampania wizerunkowa powstała w Berlinie, którego sceneria idealnie współgra z klimatem kolekcji.  Jak Wam się podoba?

 

 

“Taka właśnie jestem” z video promującego kampanię to świat Renee Design. A Ty, jaka jesteś?

Pierwsze modele pojawiły się już na stronie RENEE.PL – to prawdziwe perełki dla osób kochających modę! Stay tuned- mamy dla Was specjalny wywiad z Laną Nguyen, która opowie o swojej kolekcji!

 

[otw_shortcode_button href=”https://www.renee.pl/kobiety?k=renee_design” size=”medium” icon_position=”left” shape=”square” color_class=”otw-pink”]RENEE DESIGN – ODKRYJ![/otw_shortcode_button]