DO GÓRY
4 Mar

Natalia znalazła już swój #PERFECTMATCH!

Renee Perfect Match

Spełniamy marzenia!

Rozstrzygnęliśmy konkurs Renee #PERFECTMATCH, który trwał dwa tygodnie aż do walentynek. Tak jak obiecaliśmy, osoba, która wygrała konkurs dostała od nas możliwość uczestniczenia w profesjonalnej sesji zdjęciowej. I tak też się stało! Nagrodę wygrała jedna z naszych Klientek, Natalia. Ku naszej uciesze, Natalia powiedziała nam na spotkaniu, że studiuje fotografię i dziennikarstwo. Uwierzcie lub nie, ale w pewnym momencie na spotkaniu, osoby, które nie miały pojęcia o obiektywach, rodzajach statywów i światła… mogły pomyśleć, że Natalia z naszym dyrektorem kreatywnym mówią w innym języku! Tak się dogadali 😉 Cieszyliśmy się tym bardziej, że wygrała osoba, która ma smykałkę do a. mody b. fotografii c. jest wspaniałą, młodą, energiczną i pełną pomysłów osobą! Jak dla nas, to był strzał w 10!

 

Natalia znalazła już swój #PERFECTMATCH!

Pasja dodaje pewności siebie!

O wygranej w konkursie #PERFECTMATCH poinformowaliśmy w dość niestandardowy sposób, bo przez… video calla! Zaskoczenia i szczęścia Nati nie mogła ukryć, uśmiech od ucha do ucha zdradzał wszystko! A za dwa dni sesja zdjęciowa. Wiedzieliśmy od razu, że spełniliśmy jedno z marzeń Nat. PASJA DODAJE PEWNOŚCI SIEBIE i motywuje każdego do działania. Tak jest również w przypadku naszej Klientki.

 

Natalia znalazła już swój #PERFECTMATCH!

 

Daliśmy również Nat możliwość zrobienia sesji zdjęciowej naszemu tajemniczemu gościowi. Komu? Naszej nowej Ambasadorce Renee – Magdalenie Swat, która posiada tytuł Vice Miss Polonii (2017), uczestniczyła w finałach Miss Universe 2018 i brała udział w Project Runway oraz pierwszej edycji Top Model.

 

Natalia znalazła już swój #PERFECTMATCH!

 

Zwyciężczyni sesji zdjęciowej nie tylko miała swoje piękne zdjęcia po metamorfozie, na których wyglądała przepięknie, ale również możliwość pokazania swojego talentu po drugiej stronie obiektywu. Spisała się na medal! Po sesji zdjęciowej nastąpił czas na… wywiad! Umiejętności dziennikarskie Natalii – wszyscy byli pod wrażeniem i zza obiektywu było słychać tylko osoby z naszego ReneeTeam “Świetna robota!”, “Daje radę!”. Wywiad przeprowadziła z Magdaleną Swat, ale na razie zdradzić więcej Wam nie możemy!

Cała sesja, jej cel, szczegóły i efekty zobaczycie 8 marca! STAY TUNED! Bo jest na co czekać… 🙂

 

Natalia znalazła już swój #PERFECTMATCH!

Avatar
Karolina Paryzińska