Najmodniejsze torebki na jesień – masz już swój ideał?

  • przez
  • Moda
Modne torebki 2019

Torebka to skarbnica skarbów Kobiety. Nosimy w niej wszystko to, co jest nam potrzebne (czasem nawet mały śrubokręt ;)). Ważne jest, by była pojemna, wygodna, ale i modna. A jakie są teraz na topie? Najmodniejsze torebki na jesień to przede wszystkim te na łańcuszku, w zwierzęcy print, trapezowe lub prostokątne z rączką (idealne do  biura czy na uczelnię) oraz o nieregularnych kształtach.

najmodniejsze torebki 2019

Im bardziej torebkę widać tym lepiej, jest super dodatkiem do każdej stylizacji. Minimalistki na pewno mają w swojej szafie torebkę w fuksjowym kolorze – czyż nie?:) Torebka w kolorze total looku lub w trendzie color blocking? Czemu nie! Stylizacja pełna kolorów też jest HOT! Jesień nie musi być nudna. Załóż garnitur w kolorze baby pink, do tego bladoróżowe trampki, nietuzinkową torebkę i podbijaj świat!

torebka 2019 stylizacje

Wiemy doskonale, że ładne torebki dodają też pewności siebie i zmieniają styl stylizacji. Do casualowego looku – jeansy, biały t-shirt i trampki – dołączysz elegancką torebkę, tworzysz wtedy look w stylu smart casual. Kochamy taki styl! Torebki są jak buty, kochamy je i im więcej tym lepiej! 🙂

torebki 2019