Przejdź do treści

Blog Renee

?>

Najmodniejsze kozaki na sezon jesień-zima 2018/2019

  • przez
  • Moda
Modne kozaki

Jesień na bogato

 

Jesień w tym roku nas rozpieszcza, więc na spokojnie możemy zacząć poszukiwania kozaków na zimę. Nasza garderoba aż się prosi, by dołączyły do niej najmodniejsze kozaki w tym sezonie. Jest w czym wybierać, ponieważ liczy się oryginalnośćIm bardziej ekstrawagancko, tym lepiej. Marszczone i extra wysokie cholewki, wiązania, ostre czubki, metaliczny błysk, printy, zdobienia, kolor i brokat. Takie trendy na zimę 2018/19 zawitały do domów mody tj. Kenzo, Balmain i Dior.

 

Najmodniejsze kozaki na sezon jesień-zima 2018/2019

 

 

Liczy się różnorodność

 

Super trendem są też kozaki inspirowane latami 70-tymi. Wysoka cholewka – może być obcisła i marszczona – koniecznie muszą być na słupku. Wysokie kozaki koniecznie noś z dłuższą spódnicą w plisy, prostą lub z sukienką.  Na topie też są kozaki przed kolano inspirowane jeździectwem, w stylu sportowym czy z oryginalnymi obcasami. Które z nich są waszymi MUST HAVE?

 

Najmodniejsze kozaki na sezon jesień-zima 2018/2019

 

 

[otw_shortcode_button href=”https://www.renee.pl/kozaki-damskie” size=”medium” icon_position=”left” shape=”square” color_class=”otw-orange”]JESZCZE WIĘCEJ KOZAKÓW – KUP TERAZ[/otw_shortcode_button]