Przejdź do treści

Blog Renee

Modne śniegowce i traperki na ferie zimowe 2019

Ciepłe traperki i śniegowce

Ciepło i modnie

Ferie zimowe właśnie się rozpoczynają. To czas odpoczynku, zabawy i aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Spędzając czas np. w górach dobrze jest się zaopatrzyć w ciepłe i stylowe śniegowce i traperki. Ważne, by było nam wygodnie a stopy nie marzły – zimowe buty powinny być praktyczne, żeby potem nie pociągać nosem na kanapie w wolne dni 🙂

Puchate i ciepłe dobrze prezentują się z legginsami, jegginsami  i jeansami typu skinny.

Jednego jesteśmy pewne… są bardzo wygodne a archeolodzy datują powstanie pierwszych (choć na pewno mocno różniących się modelem od tych lansowanych dzisiaj ;)) śniegowców w czasach prehistorii. Modne na pewno są modele na wyższej podeszwie (takie jak nosiły kiedyś nasze Mamy w latach 80-tych), zapisane na suwak, z połyskującego materiału, wiązane, ze ściągaczem…wybór naprawdę jest duży! Fanki traperek na pewno też znajdą coś dla siebie – królują te z futerkiem, na haczyki, sznurowane czy wiązane klasyki. Ważne, by dobrze się w nich czuć!

Zainspiruj się

Modne śniegowce i traperki podbiły również międzynarodowy, influencerski świat 🙂 Nasze #reneegirls już pokochały traperki i śniegowce. Gdzie szukać tych najbardziej pożądanych na ferie zimowe 2019? Na stronie Renee, jest ich na prawdę spory wybór w najnowszych modelach i obowiązujących trendach kolorystycznych.

Modne śniegowce i traperki na ferie zimowe 2019Nie wiesz jak przełamać ciężkość i militarny styl takich butów jak traperki? Zakładając futrzaną kamizelkę lub kurtkę  i czapkę z miśkowym pomponem! Poza tym… występują też w pięknych, pastelowych kolorach! Wielbicielki jasnych barw, które w tym sezonie są naprawdę modne, na pewno znajdą coś dla siebie. My nie możemy się zdecydować, które wybrać! Ciepłe, wiązane na łydce śniegowce czy traperki? Które wybierzesz dla siebie?