DO GÓRY
16 Sty

Masywne botki

Czarne, masywne botki z mocno zaznaczoną podeszwą są hitem ostatnich miesięcy. Niby minimalistyczne, ale w rockowym i grungowym stylu. Na pewno w takich butach będzie nam ciepło i nie straszne nam będą mrozy. Postanowiłyśmy zobaczyć jak prezentują się takie buty w miejskim wydaniu. Zobaczcie same!

IDŹ ŚMIAŁO PRZEZ CODZIENNOŚĆ

Masywne botki, inaczej workery nie wychodzą z mody. Minimalistyczne, czarne z ciężką i grubą podeszwą. Często można zobaczyć też te sznurowane, z klamrami, ćwiekami czy perłami. Wybierz proste, dopasowane spodnie, puchatą kurtkę lub płaszcz i Twój basicowy look, który będzie trendy, dopełnij workerami. Blogerki z całego świata oszalały na ich punkcie, dlatego też królują kolejny sezon w najmodniejszych stolicach na świecie.

Z masywnymi botkami można stworzyć wiele stylizacji, które będą a. wygodne b. modne. Zaletą tych butów jest to, że można je nosić o każdej porze roku. Zimą i jesienią spełnią swoją funkcję jako ciepłe buty, a podczas letnich festiwali można je przybrudzić 🙂 Z jeansowymi szortami, topem i ramoneską stworzą look idealny na muzyczne szaleństwa.

Avatar
Karolina Paryzińska