Przejdź do treści

Blog Renee

Limitowane maseczki Renee! Pomagamy!

maseczki Renee

Renee Pomaga znów w akcji!

Wystartowaliśmy z nową kampanią związaną z maseczkami, by wprowadzić modę na ich noszenie ale i nieść pomoc! Ochrona w dobrym stylu – to nasze główne hasło. Zespół projektantów stworzył 8 unikatowych wzorów maseczek ochronnych wielokrotnego użytku. Każda ma piękne, kwiatowe printy, pasujące do codziennych stylizacji.

W akcji wzięła udział ambasadorka akcji Renee Pomaga – Marta z bloga Superstyler oraz inne reneegirls: Magdalena Swat, Mirabelove, Olivka_blog i Milena_blog. Do swoich pomysłów na stylizacje wykorzystały unikatowe maseczki ochronnych Renee.

To, co najważniejsze w tej akcji, to czynienie dobra – całkowity dochód ze sprzedaży maseczek, których koszt to 17.99 złotych, zostanie przekazany na zakup nowych, jednorazowych maseczek dla szpitali.

Maseczki są wielorazowego użytku, wykonane ze 100 % bawełny, z kieszonką na wymienny filtr, pakowane pojedynczo wraz z instrukcją użytkowania. Posiadają certyfikat OEKO-TEX-IW 00180 STANDARD 100, gumki oraz elastyczny nosek. Zwiększają Twoje bezpieczeństwo.

Bądź wzorem, noś modne motywy i bądź zawsze stylowa!

Maseczki stały się nieodłącznym elementem stylizacji. Zobacz, z czym połączyły je nasze Reneegirls tworząc super stylizacje. Zainspiruj się i znajdź idealną maseczkę dla siebie!