Przejdź do treści

Blog Renee

LAST CALL! CO WARTO KUPOWAĆ NA WYPRZEDAŻY?

  • przez
  • Moda
Co kupić na wyprzedaży

Co i jak wybierać?

W co najlepiej zainwestować w czasie wyprzedaży? Warto zakupy dobrze zaplanować i wcześniej zajrzeć do swojej szafy w celu weryfikacji czego tak naprawdę potrzebujemy.  Zatem są dwie grupy produktów, na które zwrócimy uwagę:

 

klasyki i ubrania typu basic

trendy 

 

[otw_shortcode_button href=”https://www.renee.pl/” size=”medium” icon_type=”general foundicon-heart” icon_position=”left” shape=”square” color_class=”otw-pink”]ZOBACZ LAST CALL SALE! – KLIKNIJ [/otw_shortcode_button]

Klasyki

 

Pierwsza grupa to przede wszystkim produkty, które możemy łączyć z każdą częścią garderoby. Uniwersalne, proste bawełniane t-shirty, bluzki z dłuższym rękawem czy topy. Białe koszule i sweterki również zawsze w naszej szafie powinny się znaleźć. Dodatkowo można zainwestować w ramoneski, proste tuniki, dzięki którym kiedy wstajemy rano i myślimy „nie mam co na siebie włożyć!” są dla nas ratunkiem ? Zakup jeansów, trencza, balerinek, botków, sukienek, prostych spódnic, biżuterii, dresów, bluzy czy odzieży sportowej będzie strzałem w 10!

Bielizna i beżowe szpilki również należą do częstych „łupów” z wyprzedaży. Dzięki tym wszystkim klasykom w szafie będziemy mieć „fundament” do stworzenia każdej stylizacji.

 

 

[otw_shortcode_button href=”https://www.renee.pl/” size=”medium” icon_type=”general foundicon-heart” icon_position=”left” shape=”square” color_class=”otw-pink”]SUPER PROMOCJE! ODKRYJ![/otw_shortcode_button]

 

Trendy na wyprzedażach

 

Druga grupa to trendy! Warto zrobić research trendów na nadchodzący sezon. Takie ubrania zostają na wieszakach a potem okazują się totalnym must have sezonu.

Nadchodzące trendy z wybiegów? Marynarki z szerokimi ramionami, krata, szerokie paski, kolory neonowe, skóra, błysk, zwierzęce printy, szerokie spodnie czy falbany.

 

 

[otw_shortcode_button href=”https://www.renee.pl/kobiety?sale=t” size=”medium” icon_type=”general foundicon-heart” icon_position=”left” shape=”square” color_class=”otw-pink”]LAST CALL – ZOBACZ JESZCZE WIĘCEJ!!![/otw_shortcode_button]