Przejdź do treści

Blog Renee

Kolor beżowy – z czym łączyć?

  • przez
  • Moda
Do czego kolor beżowy

Trend alarm – kolor beżowy

 

Warto zacząć od tego czym jest kolor „nude”. To przede wszystkim tzw. cielisty, pasujący do wszystkiego – beż, krem czy ecru. Nazywany jest „drugą czernią” i kolorem uniwersalnym. Zakochały się w nim gwiazdy, projektanci i fashionistki z całego świata. Kolor beżowy to barwa mocno powiązana z naturą.

 Jak nosić kolor beżowy

 

Odcienie cieliste są basiciem do wyeksponowania mocnych i wyrazistych kolorów. W zestawieniu z czerwonym, pomarańczowym, zielonym, różowym, a nawet żółtym wygląda obłędnie. Świetnie także pasuje do zimnych pasteli, brązami, granatem, grafitem czy bordo.

 

Bezowe stylizacje

 

Kolor beżowy sprawdzi się na materiałach tj. wełna, aplaka, len. Klasyczne płaszcze, trencze, płaszcze i garnitury w tym kolorze, NIGDY nie wyjdą z mody.

Beż = basic

 

Okrycia wierzchnie w kolorze beżowym podbiły świat mody. Pustynny, kamelowy, latte i brązowy. Zobaczcie same, jak piaskowy kolor prezentował się na ulicach podczas Fashion Week.
Influencerki również pokochały kolor beżowy. Swetry, marynarki i kamizelki – jesienny akcent, który sprawi, że stylizacja jest „cozy”.

Kolor beżowy na co dzień

 

Stylizacje beż

 

Ulice są bogate w kolor beżowy, złoty i pastele. Płaszcze, kamizelki i okrycia wierzchnie na sezon jesień/zima są ponadczasowe, kobiece i wysmakowane.

 

 

Jak nosić kolor beżowy

 

Torebka w mocnym, wyrazistym kolorze jest świetnym dodatkiem do płaszcza w stonowanym kolorze!

 

Jak nosić beż

 

 

[otw_shortcode_button href=”https://www.renee.pl/kobiety?colors=be%C5%BCowy%2Cbr%C4%85zowy%2Ccamel%2Cjasny%20br%C4%85z&new-in=1″ size=”medium” icon_position=”left” shape=”square”]ZOBACZ WIĘCEJ BEŻU! – KLIKNIJ[/otw_shortcode_button]