Kolekcja Renee Design AUTHENTIC już jest!

Renee Authentic

O kolekcji

 

Stało się! Długo wyczekiwana kolekcja Renee Design AUTHENTIC już jest! Powstawała przez 3 miesiące w dziale projektowym pod okiem Lany Nguyen i  wykonana została w polskiej szwalni. Kolory natury tj. beże, zielenie, szarości, pastele i biel w tej odsłonie zachwycają. Kroje są kobiece, lekkie i zwiewne. Falbanki, micro printy w kwiaty oraz koronki zdobią sensualne i romantyczne sukienki. Ultrakobiece są również komplety, składające się z krótkich spódnic i topów z odkrytymi ramionami. Magia kompletu tkwi w kobiecym fasonie oraz ponadczasowym princie w kwiaty.

W kolekcji znajdziemy również proste i eleganckie garnitury, przewiązane szerokim paskiem.  Projekty podkreślają talię, dzięki której sylwetka jest smukła i bardzo kobieca.

 

Kolekcja Renee Design AUTHENTIC już jest!

O kampanii

Kampania utrzymana jest w stylu Common Gound. Dotyka pokolenia nieznającego pełnej wolności – osób, które dorastały w dobie “świadomych rodziców” i zagrożeń, które nie pozwalały im na samotne podwórkowe eskapady, wspinaczki na drzewach, a telefony ograniczały poczucie samodzielności.

W naszej najnowszej kampanii odkrywamy potrzeby “pokolenia online” przybliżając autentyzm świata poprzez naturalne kolory, przewiewne tkaniny i autorskie wzory. 

Dziś świat w “złotej klatce” jest obecną normą społeczną. Przestrzeń i otaczająca nas codzienność nie zamyka się tylko na to, co widzimy. Kolekcja jest synonimem wolności. Sprawia, że przenosimy się w świat fantazji, który nosimy w sobie. Znajdujemy się tam, gdzie chcielibyśmy się znaleźć tu i teraz. To nie jest zwykła podróż… to droga w głąb siebie.

Poznajcie najnowsze, kampanijne video kolekcji Renee Design AUTHENTIC:

 

 

Kolekcja Renee Design AUTHENTIC już dostępna jest na stronie RENEE.PL. Dzika natura i duch wolności jest w każdym z nas, a przestrzeń to iluzja, której możemy doświadczyć nosząc kolekcję Renee Design AUTHENTIC. Jak Wam się podoba?

 

 

[otw_shortcode_button href=”https://www.renee.pl/marocco” size=”medium” icon_type=”general foundicon-heart” icon_position=”left” shape=”square” color_class=”otw-pink”]ZOBACZ WIĘCEJ – KLIKNIJ [/otw_shortcode_button]