DO GÓRY
29 Sty

Jakie buty będą modne wiosną i latem 2019 roku?

Modne buty 2019

Jeszcze śnieg za oknem, ale my już wiemy jakie buty będą modne wiosną i latem 2019 roku! Specjalnie dla Was zrobiłyśmy przegląd najnowszych butów, które będą na czasie w sezonie SS 19. Na pewno będzie kolorowo, kobieco, z pazurem i mega pomysłowo! Będzie też powrót do przeszłości! 3,2,1…start!

 

 

Buty, które są super dodatkiem, ożywią każdą stylizację! Jeśli jesteś minimalistką i nie chcesz szaleć z górą garderoby, warto skupić się na ekstrawaganckim obuwiu. Zobaczcie propozycje najważniejszych i największych światowych domów mody.

 

Modne buty wiosna lato

 

Klamry, sprzączki, nietuzinkowe obcasy i dodatki, faktura, różnorodność materiałów, a przede wszystkim kształt, będzie grał dużą rolę w tym sezonie! Kwadratowe noski, szpic, przeźroczystości i pióra! Fashionistki będą miały w czym wybierać w nadchodzącym czasie!

 

 

Dyskoteka, wiązania niczym od baletek prima baleriny, kolory i błysk!

 

Buty wiosna lato 2019

 

[otw_shortcode_button href=”https://www.renee.pl/obuwie-damskie” size=”medium” icon_type=”general foundicon-heart” icon_position=”left” shape=”square” color_class=”otw-pink”]ZOBACZ WIĘCEJ – KLIKNIJ [/otw_shortcode_button]

Avatar
Karolina Paryzińska