Przejdź do treści

Blog Renee

Jaki jest Twój PERFECT MATCH? | Renee V-Day

Blog modowy Renee

Nowa Kampania walentynkowa Renee – Czas Start!

Najnowsza kampania walentynkowa Renee opiera się przede wszystkim na kobiecości, pewności siebie, elegancji i pytaniu… Jaki jest Twój PERFECT MATCH? Film kampanijny opowiada o Nas – Kobietach. Niektóre z nas mają już swoje drugie połówki, niektóre jeszcze ich poszukują. Tego jednego, idealnego PERFECT MATCH w swojej garderobie!

Każda Kobieta jest inna i posiada swój własny, niepowtarzalny styl. Tę myśl zaprezentowaliśmy w najnowszej Kampanii Renee. Głównym hasłem jest PERFECT MATCH, czyli idealny wybór… stylizacji! Kobiety pewnym siebie tonem wybierają swoje przyjemności jakimi są ich stylowe ubrania. Czyż nie?:) Lubią czuć się kobieco, seksownie, z klasą. Uwielbiają być SOBĄ. Każda ma swój styl, który odzwierciedla jej charakter i osobowość. Stąd właśnie pomysł na Kobiety: OWNER, LOVER i INDEPENDENT.

Którą z nich jesteś? Jaki jest Twój PERFECT MATCH?

Kobieta LOVER pyta…

Mój PERFECT MATCH? To Ideał. Miłość od pierwszego wejrzenia.Od pierwszej randki wiedziałam, że nasza znajomość podąża w dobrym kierunku i będziemy razem. I tak też się stało. To moje prawdziwe Love Story. Dodaje mi On pewności siebie i jest zawsze, kiedy tego potrzebuję.

Jaki jest Twój PERFECT MATCH? | Renee V-Day

Kobieta OWNER uwielbia…

filtrować. Mój idealny PERFECT MATCH napotykam na swojej drodze co jakiś czas i zawsze myślę, że to ten jedyny. Nie przywiązuję się. Jestem kochliwa i lubię zdobywać. To jest coś co sprawia, że mogę wszystko i wiem, że świat należy do mnie.

renee perfect match

A czym PERFECT MATCH jest dla Kobiety INDEPENDENT?

PERFECT MATCH? To zaufanie, szczerość i prawdziwa, głęboka relacja. Na te wartości potrzeba czasu i wytrwałości. Cenię bliskość. To właśnie na niej mogę zbudować związek, który będzie intensywny i satysfakcjonujący. Żyję szybko i pragnę czuć się wolna, by nikt nie tłumił we mnie moich pragnień.

Perfect Match Renee

 

STWÓRZ SWÓJ WŁASNY STYL

Kup sukienkę, a buty dostaniesz 50% TANIEJ! Dodaj #ReneePerfectMatch

 
 

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE**

Wstaw na Instagram swoje zdjęcie w wybranym przez siebie looku i oznacz #RENEEPERFECTMATCH

*przy zakupie sukienki

**konkurs trwa do 14.02.2019